ЗЛОЧИННУ ГРУПУ, ЯКА НАМАГАЛАСЬ ВІДІБРАТИ ЖИТЛО У ДВОХ ВЛАСНИКІВ, ЗАТРИМАЛИ НА БОРИСПІЛЬЩИНІ. ФОТО
05.07.2017
211

У селі Гнідин, Бориспільського району, озброєна банда із шести учасників не допускала законних власників до належних їм будинків. Зловмисників затримали. Правоохоронці вилучили у них кілька одиниць зброї та боєприпаси до неї.

До Київського обласного управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ звернувся чоловік, який розповів, що невідомі йому особи не дозволяють потрапити до будинку, який йому законно належить та розташований у Бориспільському районі. Крім того, заявник зазначив, що місцева поліція не поспішає реагувати на його скарги з цього приводу.

Працівники внутрішньої безпеки повідомили керівництву ГУНП Київської області цю інформацію. Як наслідок – слідчими Бориспільського відділу поліції за фактом самоправства було розпочато кримінальне провадження за ст.356 ККУ. Під час досудового розслідування правоохоронці встановили, що заявник кілька років тому придбав земельну ділянку та будинок у селі Гнідин. За домовленістю чоловік дозволив певний час пожити там попередньому власникові. Однак, коли обумовлений термін закінчився, старий господар відмовився покидати будинок. Крім того, на території садиби з’явилася група невідомих людей, які всіляко перешкоджали законному власникові потрапити до будинку. Більше того, у тому ж населеному пункті аналогічна ситуація сталася ще з одним власником нерухомого майна. Як і в попередньому випадку, та ж група незнайомців стала на заваді чоловікові зайти до свого помешкання. Отримавши санкцію суду, спільними діями оперативників УДВБ НПУ та співробітників поліції ГУНП у Київській області було проведено обшуки на території будинків, господарських будівель та на подвір’ях домоволодінь потерпілих власників. В результаті заходів правоохоронці затримали 6 учасників злочинної групи та вилучили у них кілька одиниць зброї та боєприпаси до неї. Встановлено, що молодики 18-27 років прибули до Київщини з Сум, де вони відомі у кримінальному колі осіб. На теперішній час вилучену зброю відправлено на проведення експертизи. Вирішується питання щодо остаточної кваліфікації дій учасників групи, з метою притягнення їх до відповідальності. Тривають слідчі дії. [gallery columns="4" ids="7824,7826,7822,7821,7823,7825,7827"]

Джерело: Поліція Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ