ЗЛОЧИННУ ГРУПУ, ЯКА ПІДОЗРЮЄТЬСЯ У ВИКРАДЕННІ ЛЮДИНИ, ЗАТРИМАЛИ НА БОРИСПІЛЬЩИНІ
Роман Шимко
05.05.2020
1927

Працівники Бориспільського відділу поліції спільно з працівниками Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури припили діяльність групи осіб, які вчинили серію тяжких злочинів на території Бориспільщини та столичної області.

Так, у березні цього року до відділу поліції звернувся житель одного із сіл Бориспільщини та повідомив, що невідомі особи із застосуванням насильства та погрожуючи зброєю, викрали його та вивезли у безлюдне місце. Там злодії відібрали у нього особисті речі та примусили на відео обмовити себе у причетності до збуту наркотиків.

Потім зловмисники вимусили чоловіка передати для них гроші, частину яких він взяв у родичів, побоюючись за своє життя. Передати гроші вимагачам він повинен був з місцем свого проживання. Там потерпілий намагався чинити опір зловмисникам, однак йому це не вдалося - їм вдалось втекти.

Оскільки нападники видавали себе за працівників поліції, то для документування їхньої протиправної діяльності були залученні працівники Департаменту внутрішньої безпеки.

Завдячуючи професійній роботі правоохоронців, наразі встановлені усі п’ятеро фігурантів – це жителі Борисполя та Києва.

Під час проведення 12 одночасних обшуків виявлено та вилучено речові докази, транспортні засоби, які використовувались нападниками під час вчинення злочинів, холодну зброю, гроші наркотичні засоби. Правоохоронці вручили особам повідомлення про підозри за вчинення злочинів, передбачених ч.2 ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.2 ст.187 (Розбій) та ч.3 ст.189 (Вимагання) Кримінального кодексу України. Також звернулись з клопотанням до суду для обрання запобіжних заходів для них.

Також група зловмисників перевіряється на причетність до збуту наркотичних засобів.

За інформацією Поліція Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ