ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЦЮ З БОРИСПОЛЯ СБУ ПІДОЗРЮЄ В КОРУПЦІЇ
Землевпорядницю з Борисполя СБУ підозрює в корупції
Роман Шимко
03.07.2020
1976

Служба безпеки України викрила приватну землевпорядницю з Борисполя на хабарі у 30 тисяч доларів. Підозрювана нібито планувала розділити гроші із посадовцями Держгеокадастру.

За даними досудового слідства, за винагороду жінка обіцяла місцевому мешканцю посприяти у безперешкодному затвердженні проектів землеустрою та одержанні кадастрових номерів для двох земельних ділянок, призначених під приватну забудову. Аби виглядати більш переконливо землевпорядниця хизувалася зв`язками у Держгеокадастрі.

Напередодні правоохоронці затримали зловмисницю відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України у робочому кабінеті після отримання всієї суми неправомірної вигоди.

Правопорушниці інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 (зловживання впливом) Кримінального кодексу України. Перевіряється можлива причетність посадовців ГУ Держгеокадастру Київщини до корупційної схеми.

Заходи із протидії корупції проводилися спільно з військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України та слідчими Нацполіції.

Джерело ssu.gov.ua

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ