ЗЕЛЕНСЬКИЙ З РЕВІЗІЄЮ ВТРЕТЄ ПРИЇХАВ ДО БОРИСПІЛЬСЬКОЇ ЛІКАРНІ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ
Зеленський з ревізією втретє приїхав до Бориспільської лікарні інтенсивного лікування
Валентина Ластовка
13.08.2020
1482

Президент України Володимир Зеленський, як і обіцяв, приїхав з ревізією у БЛІЛ за рік. 13 серпня Бориспіль вже втретє зустрічав главу держави.

У медзакладі проведено капремонт інфекційного, приймального, поліклінічного відділень та оновлення фасадів з утепленням. Облаштовано дитячий та дорослий блоки інтенсивної терапії для невідкладної допомоги. Також був обладнаний ендоскопічний кабінет, процедурна, спеціальне приміщення для магніторезонансної томографії (МРТ). Вперше в будівлі встановили автоматичну пожежну сигналізацію та систему оповіщення про пожежу, відзначили в Офісі Президента.

Наразі в лікарні завершені всі основні заплановані ремонтні роботи. Залишається реконструювати лише пологове відділення. Це відбудеться до кінця року.

Загальна вартість оновлення Бориспільської лікарні інтенсивного лікування – 181 млн грн. 26 млн виділили з бюджету області, 57 млн – з районного і 48 млн – з міського бюджету, за проєктом додаткова потреба фінансування складає 50 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 10 липня 2019 року Володимир Зеленський вперше завітав до БЛІЛ. Президент був настільки вражений жахливим станом медичного закладу, що дав завдання за рік відремонтувати лікарню, інакше «полетять голови». Вдруге з ревізією до БЛІЛ президент приїхав у лютому 2020, аби переконатися, що ремонт йде за планом.

 

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ