ЗАВДЯКИ НЕБАЙДУЖИМ ЛЮДЯМ У БОРИСПОЛІ ЛІКВІДОВАНО ПІДПІЛЬНУ НАРКОЛАБОРАТОРІЮ. ФОТО
20.05.2019
147

У Борисполі поліцейські ліквідували підпільну нарколабораторію – про виготовлення наркотичних речовин повідомили небайдужі люди.

Повідомлення про можливі місця виготовлення та збуту наркотиків надійшло на телефон гарячої лінії Управління протидії наркозлочинності поліції Київщини від свідомих та небайдужих громадян.

Щоб перевірити отриману інформацію, оперативники Управління одразу розпочали проводити низку відповідних поліцейських заходів на території Борисполя, Березані, Згурівщини, Яготина та сусідніх районів щодо виявлення протиправної діяльності осіб. Так, працівники поліції у помешканні жителя Борисполя виявили та вилучили різноманітне обладнання для виготовлення наркотиків та готовий для продажу амфетамін. Також за оперативною інформацією, яка надійшла на гарячу лінію, у місті Яготин оперативники вилучили 1 кг коноплі. Житель Білої Церкви винаймав житло у Яготині, де вирощував наркозілля з метою збуту. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження. Працівники поліції встановлюють шляхи збуту наркотичних речовин та інших осіб, причетних до даних правопорушень. [gallery link="file" size="medium" ids="21236,21237,21235,21234,21233"]

Джерело: Поліція Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ