ЗАБРУДНЕНЕ ВІД ДИМУ ПОВІТРЯ У БОРИСПОЛІ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 4 КВІТНЯ
04.04.2019
309

Коротко про головні новини та події четверга, 4 квітня, дивіться у програмі «Про головне».

Нещодавно відбулося засідання Координаційної ради при службі у справах дітей та сім’ї. До актової зали міської ради запросили директорів шкіл, соціальних педагогів, представників поліції та психологів. Вони обговорювали питання, які стосуються булінгу та профілактики протиправної поведінки учнів.

На охорону публічної безпеки під час першого туру виборів Президента України були задіяні майже шість тисяч правоохоронців. Загалом, з початку передвиборчої кампанії до поліції Київщини надійшло 404 звернення громадян щодо порушення діючого законодавства.

Сьогодні завершився конкурс серед дошкільнят «Бориспільські зірочки», який відбувається раз на два роки. Члени журі обрали шість найкращих виступів у двох категоріях: пісенній, трійка лідерів якого – дитячий садок «Сонечко», «Віночок» та «Світлячок», а також хореографічній – переможцями якого були дошкільні заклади «Віночок», Веселка та ДНЗ №1.

Вихованці дитячого садка «Колосочок» вперше скуштували страви за оновленими рецептами. Дітлахи смакували салат із пастою та буряком від Євгена Клопотенка.

Протягом тижня бориспільські патрульні за допомогою приладу TruCAM зафіксували 90 випадків перевищення швидкості.

Настала весна, пригріло сонечко і бориспільці наводять лад на своїх подвір’ях та дачних ділянках. Недобросовісні містяни спалюють торішнє листя та зрізане гілля. Результат – забруднене повітря та шкода для здоров’я. Тим часом, правоохоронці нагадують: це – адміністративне порушення.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 4 квітня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ