ЗА ЗАМАХ НА ВБИВСТВО КООРДИНАТОРА «С14» СУДИТИМУТЬ ТРЬОХ ЧОЛОВІКІВ
23.04.2019
190

Скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох осіб, які кинули гранату в квартиру координатора націоналістичної організації «С14».

Нагадаємо, вночі 10 жовтня, близько опівночі ,у квартирі координатора націоналістичної організації «С14» у Борисполі пролунав вибух.

Під час досудового розслідування було встановлено осіб, причетних до вказаного злочину. Ними виявилися двоє уродженців Чернігівської області та мешканець м. Бориспіль. Як встановлено під час розслідування, обвинувачені намагалися вчинити умисне вбивство на замовлення активіста. Для цього кинули гранату у вікно будинку, де мешкав координатор націоналістичної організації «С14». Тоді потерпілого не було вдома, але постраждав його батько. Усі троє осіб прокуратурою обвинувачуються у вчиненні закінченого замаху на умисне вбивство, тобто умисного протиправного заподіяння смерті іншій людині, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, на замовлення, способом, небезпечним для життя багатьох осіб та з корисливих мотивів, а також у носінні, зберіганні, придбанні бойових припасів, вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу за ч. 2 ст. 15, п.п. 5, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України та ч. 1 ст. 263 КК України. Наразі обвинувальні акти скеровано до суду для розгляду.

Джерело: Прокуратура Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ