ЗА ВИХІДНІ ПАТРУЛЬНІ БОРИСПОЛЯ ПРИТЯГНУЛИ ДО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ТРЬОХ ВОДІЇВ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИ СВОЇ АВТОМОБІЛІ НА МІСЦІ ДЛЯ ІНВАЛІДІВ
Роман Шимко
27.04.2020
1338

Деякі водії полюбляють залишати свої авто на місцях для людей з інвалідністю, тому що такі місця найближчі до входу. Якщо одні водії дотримуються законодавства та розуміють необхідність існування таких паркомісць, то інші букву закону та здоровий глузд ігнорують.

Відтак, протягом вихідних 25 та 26 квітня інспектори виявили та притягнули до відповідальності трьох водіїв, які залишили свої автомобілі на місці для інвалідів.

Як зазначає Патрульна поліція Борисполя на своїй сторінці у Фейсбук, патрульні регулярно проводять заходи щодо недопущення зупинки чи стоянки транспортних засобів на місцях, призначених для громадян з особливими потребами. Перевіряють територію поблизу великих магазинів або об’єктів соціальної інфраструктури.

Нагадуємо, що санкція ст. 122 ч.5 КУпАП та ч.6 ст.152–1 КУпАП передбачає покарання у вигляді штрафу від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1020 — 1700 гривень) за відповідне правопорушення.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ