ЗА НЕЗАКОННЕ ЗАВОЛОДІННЯ МАЙНОМ У БОРИСПОЛІ ЖІНЦІ ЗАГРОЖУЄ ДО 12 РОКІВ УВ'ЯЗНЕННЯ
15.08.2018
263

Прокуратурою Київської області скеровано до суду обвинувальний акт відносно зловмисниці, яка шахрайським шляхом заволоділа будівлею в м. Бориспіль вартістю майже 8 млн грн. За процесуального керівництва Бориспільської місцевої прокуратури затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт відносно жінки у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) КК України.

Жінка шахрайським шляхом заволоділа будівлею площею понад 700 м2 вартістю майже 8 млн грн, яка знаходиться в м. Бориспіль та перебуває в комунальній власності територіальної громади в особі Бориспільської районної ради. Установлено, що зловмисниця мала право підпису від імені певного товариства та була службовою особою. 

Зловживаючи довірою державного реєстратора жінка надала йому документи, на підставі яких було видалено усі записи щодо вказаної будівлі з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек та Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна. В подальшому, товариство набуло право приватної власності на будівлю, в результаті чого остання вибула з комунальної власності територіальної громади Бориспільського району.

Обвинуваченій загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна.

Місцевою прокуратурою скеровано до суду позов про витребування вказаної будівлі з чужого незаконного володіння, а також про визнання недійсними ряду правочинів. Позов задоволено в повному обсязі.

За інформацією прес-служби прокуратури Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ