ШТРАФ ЗА СНІГ: ЗА НЕПРИБРАНУ ТЕРИТОРІЮ БОРИСПІЛЬСЬКІ ПІДПРИЄМЦІ СПЛАТЯТЬ ВІД 340 ДО 1700 ГРН ШТРАФУ. ВІДЕО
18.01.2019
265

Кожен підприємець та орендар у Борисполі зобов’язаний належним чином утримувати свою територію. Принаймні, так говорять правила благоустрою міста. Зокрема, взимку бізнесмени мають самостійно прибирати сніг та лід. За дотриманням цих правил слідкує відділ благоустрою, спеціалісти якого регулярно перевіряють підприєиства. Спершу на порушника складається припис, у документі вказується термін для усунення снігу та криги. У разі не виконання умов припису у вказаний термін – на підприємців складають адмінпротокол та викликають на засідання адміністративної комісії.

Штраф за неприбрану територію складає від 340 до 1360 гривень на фізичних осіб та від 850 до 1700 гривень – на юридичних.

Тож, аби уникнути неприємностей, працівники відділу благоустрою наполегливо рекомендують підприємцям вчасно прибирати прилеглу територію. Днями таких приписів отримало чимало закладів, зокрема, одна з кав’ярень міста. Також спеціалісти відділу благоустрою перевірили і ті підприємства, які отримали приписи раніше. Втім, більшість, на жаль, не прибрала свою прилеглу територію.

ВІДЕО

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ