ВІДКРИТТЯ АМБУЛАТОРІЇ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ №1 У БОРИСПОЛІ ТА ІНШІ НОВИНИ МІСТА, 27 БЕРЕЗНЯ
27.03.2019
142

Коротко про головні новини та події середи, 27 березня, дивіться у програмі «Про головне».

Амбулаторію загальної практики сімейної медицини №1, що на вулиці Лютнева – урочисто відкрито. Це єдина «первинка» у Борисполі, яка має свій апарат УЗД та навіть міні-операційну. Як відбувалося відкриття та хто на нього завітав побачите зовсім скоро у сюжеті наших журналістів.

На особистий прийом громадян цього тижня завітала представниця громадської організації ЕКОБОР, яка спеціалізується на сортуванні сміття. Жінка просить підтримки міського голови у проведенні лекції на тему сортування сміття.

Небайдужий бориспілець помітив автомобіль, водій якого знаходився в стані алкогольного сп’яніння. Про це чоловік повідомив патрульних, які й зупинили автомобіль ВАЗ з метою перевірки інформації. Під час спілкування із 45-річним громадянином поліцейські виявили в нього ознаки алкогольного сп’яніння. Водій погодився пройти тест на алкотестері «Драгер». Результат якого показав – 2.79 проміле, що майже в 14 разів перевищує допустиму норму. На водія складено відповідні адміністративні матеріали та відсторонено від керування транспортним засобом.

Вже 31 березня відбудуться вибори Президента України, однак ще не всі громадяни отримали свої посвідчення. Насамперед, це стосується тих, хто оформив тимчасову зміну місця голосування. Отримати цей документ ще можливо до дня виборів. Тому не зволікайте.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 27 березня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ