ВІДКЛЮЧЕННЯ СВІТЛА, СТАРТ РАДІО «БОРИСПІЛЬ FM» ТА ПІДГОТОВКА ДО СВЯТА ПЕРШОГО ДЗВОНИКА: ГОЛОВНІ НОВИНИ 27 СЕРПНЯ
28.08.2019
166

Про актуальні новини Борисполя вівторка, 27 серпня, дивіться у програмі Про головне.

26 серпня у двоповерхівці Борисполя від вибуху газової плити постраждав чоловік похилого віку. Жителям інших семи квартир дуже пощастило, що ударна хвиля вийшла крізь вікно і двері.

На перехресті вулиць Київський Шлях – Прорізна та Робітнича встановлять світлофор. Врегулювати рух тут неодноразово просили мешканці мікрорайону. Також на цьому перехресті розширять дорогу.

29 та 30 серпня частина Борисполя залишиться без світла. За словами першого заступника міського голови Миколи Корнійчука на двох лініях електропередач проводитимуть ремонт.

Нові лежачі поліцейські з’являться на дорогах Борисполя, заасфальтована вулиця Петропавлівська та непідйомний борг в маже 16 мільйонів гривень Бориспільтепомережі за газ. Детально про роботу комунальних служб міста розповів перший заступник міського голови Микола Корнійчук.

Свято першого дзвоника відбудеться 2 вересня. За словами начальниці управління освіти і науки Тетяни Павленко, всі навчальні заклади міста готові приймати учнів. Кожна школа сама обертає формат проведення свята.

Не всі діти зможуть піти 2 вересня до школи. Заступниця міського голови Людмила Пасенко ще раз наголосила, що невакцинованих учнів не допустять до занять. Проте батьки мають змогу навчати своїх дітей самостійно.

Гімн України над хмарами. Бортпровідниця МАУ акапельно, 24 серпня, у День Незалежності, заспівала «Ще не вмерла Україна». Літак виконував рейс із Києва до Львова, після звичайного інструктажу стюардеса заспівала гімн. Проте пасажирів задля безпеки попросили не вставати під час виконання славня.

Шановні бориспільці запрошуємо вас на стадіон «Колос» повболівати за команди-фаворити. У рамках XVI Міжнародного турніру пам’яті першого президента федерації футболу України Віктора Баннікова відбудуться матчі.

У День Незалежності України в Борисполі розпочало мовлення ФМ-радіо. Налаштовуйте свої хвилі на частоту 94.9. І зустрічайте новий день із веселими ведучими «Ульотного ранку».

Детальніше про головні новини та події Борисполя 27 серпня дивіться у програмі «Про головне»

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ