В БОРИСПОЛІ ОБРАЛИ НОВОГО СЕКРЕТАРЯ МІСЬКОЇ РАДИ
В Борисполі обрали нового секретаря міської ради
Валентина Ластовка
23.11.2020
1859

23 листопада 2020 року нарешті депутати нової каденції вступили в повноваження. Адже цю сесію переносини кілька разів.

О 14:00 в актовій залі почали збиратися народні обранці 8-го скликання. Чоловіки – в костюмах, жінки – на підборах, та всі – в масках, дехто навіть одягнув одноразові рукавички. 37 депутатів зайняли місця в залі. Розпочалася сесія традиційно з гімну України. Зазвичай після цього, за головування Анатолія Федорчука, лунав славень Борисполя. Проте цього разу його не ввімкнули. Але вшанували світлу пам'ять Анатолія Соловйовича хвилиною мовчання. Його, до речі, згадували неодноразово.

Одразу після того, як текст присяги депутата Бориспільської міської ради зачитав найстарший народний обранець, Микола Корнійчук, і всі отримали значки депутата, напруга в залі почала наростати. Адже на порядку денному - питання про обрання секретаря новообраної ради. Головуючий на сесії Микола Корнійчук зачитав звернення від 23.11.2020 25 новообраних депутатів про те, що вони висувають кандидатуру Байчаса Владислава Михайловича на посаду секретаря Бориспільської міської ради. Таке звернення не підтримали депутати від «Голосу» та «Європейської Солідарності». Володимир Борисенко заявив, що «ЄС» не підтримує кандидатуру Владислава Байчаса, зазначивши, що є кандидат достойніший і з більшим досвідом. Але так і не назвав його ім’я. Свою кандидатуру «Європейська Солідарність» не висуває, оскільки братиме участь у виборах міського голови. І насамкінець поставив запитання кандидату в секретарі міськради, чи збереже він на посадах заступників і керівників комунальних підприємств, управлінь та відділів.

Владислав Байчас, коли вийшов до трибуни, помітно нервував. На це питання відповіді не дав. Однак зазначив, що стабільність обіцяє. Оскільки 10 років пропрацював головою Бориспільської районної ради.

У підсумку у таємному голосуванні за кандидатуру Владислава Байчаса проголосували 24 депутати. Тільки вони і взяли участь у волевиявленні, решта 13 обранців не голосували.

Отже тепер Владислав Байчас виконуватиме обов’язки міського голови Борисполя до виборів. До речі, з’явилася нова можлива дата перевиборів – 17 січня 2021 року.

Детальніше про перше засідання сесії депутатів Бориспільської міської ради 8-го скликання дивіться в сюжеті телеканалу «Бориспіль».

Фото borispol.org.ua

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ