У БОРИСПОЛІ ВСТАНОВЛЕНО ПЕРШУ ІНФІКОВАНУ ВІРУСОМ COVID-19 ОСОБУ
Роман Шимко
25.03.2020
1642

Про встановлену одну особу, яка є носієм коронавірусної інфекції, а також по одному випадку підозри щодо захворювання на COVID-19 у місті Борисполі та Бориспільському районі повідомили у Виконавчому комітеті Бориспільської міської ради на своїй сторінці у Facebook. Інформація станом на ранок 25.03.2020.

Перший чоловік, який є носієм інфекції, разом з родиною перебуває на самоізоляції під наглядом сімейного лікаря.

Жінка з міста Борисполя з підозрою на коронавірсну інфекцію направлена для уточнення діагнозу та лікування до Білоцерківської лікарні № 3, яка визначена МОЗ опорним закладом охорони здоров’я для лікування дорослих хворих на COVID-19. Список контактних осіб та стан їх здоров’я знаходиться на контролі у правоохоронних органів та сімейних лікарів.

З метою попередження розповсюдження коронавірсуної інфекції комунальними підприємствами міста активно проводяться заходи щодо дезінфекції під’їздів у житлових будинках та місць громадського користування.

Ми, у свою чергу, закликаємо громадян не панікувати, але бути пильними та обережними. Самоізоляція, дотримання карантинних заходів, правил гігієни, соціальної дистанції у 1,5 метра – це ті вимоги, які зараз можуть врятувати нам життя. Тож будьмо відповідальними і здоровими! - наголошують у Виконавчому комітеті Бориспільської міської ради.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ