У БОРИСПОЛІ ПРЕДСТАВНИКИ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ПРОЗВІТУВАЛИ ЗА 2018 РІК. ВІДЕО
22.02.2019
293

Представники цивільного захисту населення зібралися на щорічне засідання. Обговорювали підсумки роботи за 2018 рік. Під час засідання розглянули такі питання:

Микола Корнійчук зосередив увагу на потенційно-небезпечних об’єктах, які знаходяться на території міста. Їх нараховується – 36, серед яких заправки, заводи та аеропорт «Бориспіль».

Проблемним питанням для Борисполя залишається організація місць відпочинку біля озер. Оскільки вода в них не відповідає лабораторним дослідженням та непридатна для купання.

Щодо пожеж: на території міста за 2018 рік виникло 109 випадків загорання, що на 24% менше аніж у 2017-му. Основні причини загорання – коротке замкнення електромережі, необережне поводження з вогнем, підпал, несправність пічного опалення. Кілька випадків пожеж зафіксовано й у поточному році, загинула 1 особа.

Минулого року провели 843 аналізи питної води в Борисполі. Всього 2 відсотки не відповідають державним санітарним правилам.

Андрій Веремій зосередив увагу на випадках захворюваності серед жителів міста та району. Отож, минулого року, зареєстровано 65 випадків туберкульозу, вісім осіб померло. Вперше, за останні 44 роки в районі був зареєстрований випадок правцю у дитини. Окрім цього, погіршилася епідемситуація захворюваності на кір. 2018-го зареєстровано – 88 випадків цього недугу.

Детальніше дивіться у відеосюжеті.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ