У БОРИСПІЛЬСЬКІЙ ГРОМАДІ ДИСТАНЦІЙНО ПРАЦЮЄ 4 ШКОЛИ, САДОЧКИ ВІДНОВИЛИ РОБОТУ
Анастасія Фольц
24.09.2021
457

Наразі з 15 закладів середньої та загальної освіти Бориспільської міської територіальної громади дистанційно працює 4 школи: а саме ЗОШ №7 (із 50 працівників вакциновано лише 50%), Глибоцька ЗОШ (із 41 працівника вакцинованих 32%). Не працювали з 23 вересня, проте з понеділка поновлюють свою роботу ЗОШ №8 і Сеньківська школа. Оскільки станом на п’ятницю ці заклади подолали поріг у 80%.

Зазначим, що за постановою Кабінету Міністрів України карантині обмеження «жовтої» зони не впливають на роботу 1-4 класів. Із 4 закладів позашкільної освіти працює лише 2, а саме Будинок дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» та Центр туризму та краєзнавства учнівської молоді. Не перетнули бар’єр в 80% та перейшли у онлайн формат навчання Центр технічної творчості «Евріка» та Спортивна дитячо-юнацька школа. В останній всього 36 відсотків працівників вакциновано. Садочки ж працюватимуть незалежно від кількості щеплених працівників проти коронавірусу.

З 23 вересня на території країни впроваджено «жовту» зону карантину. Як повідомлялося раніше, в таких умовах офлайн зможуть працювати лише ті навчальні заклади, що мають 80% вакцинованих працівників.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ