СТВОРЕННЯ ЦЕНТРУ ДЛЯ ТВАРИН, ЧЕРГОВА ВІДМОВА "ДІТЕРУ" ТА СУПЕРЕЧКИ ЩОДО ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНОГО ЦЕНТРУ
Катерина Савенко
01.08.2020
1154

Створення "Центру стерилізації та адопції тварин", чергова відмова "ДІТЕРу" та суперечки щодо торгово-розважального центру серед привадних садиб - найгарячіші питання 78 сесії міської ради.

Комунального притулку для тварин у Борисполі не буде
Натомість, після ретельного вивчення досвіду боротьби з безпритульними тваринами у Харкові та Львові, на 78 сесії Бориспільської міської ради було прийнято рішення про створення комунального підприємства «Центр стерилізації та адопції тварин».

Директор Комунального підприємства “ВУКГ” Богдан Меташоп роз'яснив, чому створення притулку не вирішить проблему з вуличні тваринами в місті та чим саме займатиметься «Центр стерилізації та адопції тварин».

Зелена зона чи город?
Довкола ділянки землі за адресою вулиця Коцюбинського, 24-в виникла палка суперечка. За словами одного з мешканців вулиці Юрія Цілика, на згаданій ділянці, яка межує з його подвір'ям, наразі безлад: повно сміття та бур'яни. Тож він звернувся до міської ради аби взяти цю землю в оренду та навести там лад. Решта мешканців вулиці своєму сусіду не довіряють та переконані, що він просто хоче збільшити власне подвір'я. Тому також звернулися до депутатів з проханням надати спірну земельну ділянку у постійне користування територіальній громаді міста.

Після тривалих суперечок та аргументів депутата округу Петра Жувака щодо необхідності продовження дренажного каналу на згаданій ділянці, обидва питання відправили на довивчення.

Офіси поруч з приватними будинками
Мешканець міста Сергій Фурса придбав земельну ділянку за адресою вулиця Михайлівська 2, але замість житлового будинку хоче збудувати торгово-офісний центр. Тож звернувся до міської ради щоб зміни призначення земельної ділянки.

Депутати таку ідею не підтримали, зауваживши, що мешканці сусідніх будинків навряд зрадіють такому сусідству.

“ДІТЕР” вчергове отримав відмову
Цього разу підприємці озвучили на сесії наміри побудувати діагностично-лікувальний центр та готельно-лікувальний заклад. Депутати таку ініціативу категорично не підтримали, наголосивши, що за планом зонування міста на цій території подібне будівництво неможливе.

Крім того під час сімдесят восьмої сесії міської ради розглянули земельні питання та виділили одноразову адресну допомогу містянам, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Детальніше, дивіться у відеоматеріалі

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ