СТАРТ КОНКУРСУ «БОРИСПІЛЬСЬКІ ЗІРОЧКИ» ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 3 КВІТНЯ
03.04.2019
151

Коротко про головні новини та події середи, 3 квітня, дивіться у програмі «Про головне».

У міському будинку дитячої та юнацької творчості стартував конкурс серед дошкільнят «Бориспільські зірочки». Члени журі зазначають: судити виступи надзвичайно важко, адже кожна дитина варта першого місця.

На особистий прийом громадян до міського голови звернулися із проханням дозволити проводити заняття з англійської мови у новому академічному ліцеї. Курси обіцяють зробити для майбутніх першокласників та на безкоштовній основі.

Небайдужість громадянина та підтримка патрульних допомогла повернути дідуся додому. На лінію «102» надійшов виклик про виявлення загубленої людини. Як повідомив заявник, він виявив чоловіка похилого віку, який не пам’ятає місце проживання. Охоронці порядку опитали людей, які проживають на прилеглій території та з’ясували адресу проживання дідуся.

Спроба водія заховатись у подвір'ї від поліціянтів, аби уникнути відповідальності, зазнала краху. Нещодавно, патрулюючи містом, інспектори помітили автомобіль Opel Kadett, який підозріло маневрував містом. Коли водій помітив позаду патрульний автомобіль, швидко звернув у подвір’я багатоповерхового будинку. Піч час спілкування з водієм охоронці порядку виявили ознаки алкогольного сп’яніння.

У Борисполі відбуватиметься планове відключення електроенергії включно по 30 квітня.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 3 квітня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ