СТАРТ КАСТИНГУ «МІС БОРИСПІЛЬ», НОВИЙ ОЧІЛЬНИК РАЙВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ТА ДОЛЯ ТЕРАПЕВТИЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ: ПРО ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ
02.08.2019
137

Про всі актуальні події Борисполя за тиждень дивіться у програмі «Про головне».

Цього вівторка на засіданні сесії міської ради представили нового очільника Бориспільського відділу поліції. Ним став 37-річний Тарас Кравчук.

Відділення Укрпошти за адресою Київський Шлях, 11 припиняє свою діяльність через нерентабельність. Про це на сесії міської ради 30 липня повідомив депутат Ігор Шалімов.

З 1 серпня військовослужбовці Національної гвардії України виконують завдання з охорони громадського порядку у складі самостійних піших патрулів. Відповідне доручення наприкінці липня підписав Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

За півроку платники податків Київщини збільшили приріст надходжень з ПДВ до Державного бюджету на 30%. Зокрема, одна з найбільших сум – 522 млн грн – надійшла від Бориспільського району.

Сп’янілого керманича без документів та в активному розшуку затримали патрульні Борисполя.

Терапевтичне відділення переїде в гінекологію. Про це повідомив міський голова Анатолій Федорчук.

У ліцеї «Дизайн-Освіта» буде нова їдальня. Реконструкцію та будівництво харчоблоку розпочали 31 липня.

У Борисполі на вулиці Гоголя, 63 з’явиться притулок для бездомних тварин. 30 липня на сесії міської ради з бюджету виділено два мільйони гривень на обладнання для установи.

Без щеплень не допустять до шкіл і садочків. Відповідно до спільного наказу МОЗ і Міністерства освіти і науки з 1 вересня відвідувати державні заклади освіти можуть лише вакциновані діти.

Управління культури оголосило кастинг на конкурс краси «Міс Бориспіль – 2019». Для участі оберуть не більше 10 дівчат, проаналізувавши усі анкетиВідомо, що членами журі будуть зіркові гості. А сам конкурс відбудеться у грудні.

Детальніше про всі події дивіться у програмі «Про головне»

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ