ВИВІЗ СМІТТЯ З ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ ТА ІНШІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ, 16 СЕРПНЯ
16.08.2018
166

Коротко про головні новини та події четверга, 16 серпня, дивіться у програмі «Про головне».

У мережі Фейсбук активно обговорюють залитий бетоном майданчик, що у міському парку. Користувачів непокоїть - що ж там буде? Ширилися чутки, що зводять чергові ігрові автомати, фонтан та й навіть новий ресторан. Втім, насправді будують сучасний дитячий майданчик.

Усі садочки та школи Борисполя перевірили на готовність до нового навчального року. Основну увагу зосередили на капітальних та поточних ремонтах будівель, відомчих господарствах, енергетичному обладнанні та системах протипожежного захисту. Про готовність школярів та їхніх батьків до нового навчального року дивіться у програмі «Вільний мікрофон».

Відділ з контролю за благоустроєм міста на своїй сторінці у Фейсбук звернувся до мешканців приватного сектору із закликом підписати договори на вивезення сміття, адже цього вимагають правила благоустрою території Борисполя. Та й вартість – 30 гривень на місяць. Втім, фактично такі угоди уклало менш ніж 30% мешканців приватного сектору. У тексті звернення зокрема йдеться, що решта залишає сміття або біля зупинок громадського транспорту або вивозить до смітників багатоквартирних будинків. Відділ нагадує, що порушення правил благоустрою тягне за собою адміністративну відповідальність і може коштувати порушнику від 340 грн. до 1360 грн.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ГОЛОВНІ НОВИНИ ТА ПОДІЇ БОРИСПОЛЯ 16 СЕРПНЯ ДИВІТЬСЯ У ПРОГРАМІ «ПРО ГОЛОВНЕ»

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ