ПУТІВКИ ДЛЯ ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ ЗАКУПИЛИ У БОРИСПОЛІ НА 353 ТИС ГРН
Роман Шимко
27.05.2020
1248

25 травня 2020 року відбулося засідання оперативного штабу з питань реалізації міської програми відпочинку та оздоровлення дітей міста Борисполя, на якому було обговорено ряд питань та прийняті відповідні рішення.

Зокрема Людмила Пасенко, заступник міського голови, зауважила, що з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції СОVІD-19 організація оздоровлення та відпочинку дітей у літній період 2020 року потребує коректив. Табори з денним перебуванням та мовні табори при закладах загальної середньої освіти міста, які мали функціонувати з 1 червня 2020 року, відкриватися не будуть.

Тетяна Павленко, начальник управління освіти і науки Бориспільської міської ради, повідомила про те, що переможцем тендерної процедури на закупівлю путівок для дітей пільгових категорій за кошти міського бюджету став ДП «Санаторій для дітей з батьками «Скадовськ» (Херсонська обл., м. Скадовськ):

  • всього закуплено 47 путівок на 353 000 грн;
  • вартість путівки на 14 днів – 7 510 грн 64 коп.;
  • вартість за 1 добу – 536 грн. 47 коп.

Направлення дітей до вищевказаного санаторію та організація туристичних походів можлива лише після закінчення карантинних обмежень.

Джерело: Виконавчий комітет Бориспільської міської ради

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ