ПРОТИ ВИРУБКИ ДЕРЕВ ВЗДОВЖ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ВУЛИЦІ БОРИСПОЛЯ ВИСТУПИВ МІСЦЕВИЙ АКТИВІСТ
Роман Шимко
29.04.2020
1229

Бориспільський активіст Дмитро Футорний подав електронну петицію щодо недопущення вирубки дерев вздовж вулиці Київський Шлях. Про це він повідомив у Фейсбук і запропонував підтримати петицію, коли вона з’явиться у відкритому доступі (Оновлено: петиція вже доступна на сайті)

Позиція Дмитра: ввести мораторій терміном на 5 років на видалення зелених насаджень скверів та парків, прибудинкових територій, насаджень вздовж шляхопроводів у межах міста.

«Приводом до подання петиції стала інформація про намір влади видалити каштани у центрі міста через дорогу від Сільпо з метою облаштування парковки для автомобілів. Вибіркове видалення окремих зелених насаджень може здійснюватися лише у разі критичної суспільної необхідності: знесення аварійних дерев, ліквідація наслідків стихійного лиха, аварії тощо та супроводжуватися оформленням відповідного акту».

Нагадаємо, минулого року Дмитро Футорний був ініціатором петиції про заборону топінгу дерев у Борисполі. Вимога містян, що підписали петицію, була почута: питання було внесене до порядку денного сесії міськради та проголосоване. Як вимагалося текстом петиції, був встановлений мораторій на омолоджувальне обрізування дерев протягом 6 місяців. Коли встановлений термін завершився, дерева почали обрізувати по-старому.

За інформацією газета "Вісті.Інформація.Реклама"

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ