ПРОКУРАТУРА КИЇВЩИНИ ЗАТРИМАЛА НА ХАБАРІ ДВОХ СПІВРОБІТНИКІВ АЕРОПОРТУ «БОРИСПІЛЬ». ФОТО
30.08.2018
171

Прокуратурою Київської області викрито двох службових осіб міжнародного аеропорту «Бориспіль» на одержанні ними неправомірної вигоди у розмірі 141 тис грн, яку посадовці вимагали від суб'єктів господарювання за участь в тендерах.

У середу, 29 серпня, прокуратура Київської області спільно зі співробітниками УЗЕ в Київській області ДЗЕ НП України викрила службових осіб аеропорту «Бориспіль», а саме – начальника служби закупівель та начальника відділу матеріально-технічного забезпечення служби закупівель на одержанні неправомірної вигоди у розмірі 141 тис грн, яку посадовці вимагали від суб'єктів господарювання за участь в тендерах.

Так, вказані особи, використовуючи своє службове становище з корисливих мотивів, впливали на проведення тендерів із закупівлі товарів, робіт та послуг, допускаючи до участі в зазначених операціях суб'єктів господарювання, при цьому отримуючи від останніх неправомірну вигоду (так звані «відкати») в розмірі 10-20 відсотків від загальної суми тендеру. Під час затримання в однієї із вказаних осіб вилучено грошові кошти в сумі 40 тис грн, а в іншої особи – грошові кошти в сумі 101 тис грн. Наразі правопорушників затримано у порядку ст. 208 КПК України. Наразі у кримінальному провадженні проводяться невідкладні слідчі дії та вирішується питання щодо повідомлення про підозру затриманим особам. Досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) КК України триває. [gallery columns="5" size="medium" link="file" ids="17090,17089,17092,17093,17091"]

Джерело: Прокуратура Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ