ПРОКУРАТУРА ЧЕРЕЗ СУД ПОВЕРНУЛА ДЕРЖАВІ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ПЛОЩЕЮ МАЙЖЕ 60 ГА НА БОРИСПІЛЬЩИНІ
05.09.2018
177

Завдяки вжитим заходам прокуратури Київської області судом повернуто державі земельну ділянку лісогосподарського призначення площею майже 60 га вартістю понад 636 млн грн у Бориспільському районі.

Відновлено порушені права держави на землі лісогосподарського призначення, що знаходяться в адміністративних межах Гірської сільської ради, Бориспільського району, та які у незаконний спосіб опинилися у приватній власності товариства.

Так, господарським судом Київської області задоволено позов прокуратури області про визнання недійсними державного акту на право власності, договору іпотеки, визнання відсутнім права товариства на лісову земельну ділянку та витребування її на користь держави в особі Кабінету Міністрів України площею майже 60 га вартістю понад 636 млн грн. Врахувавши обґрунтовані доводи прокурора та долучені до матеріалів справи планово-картографічні матеріали лісовпорядкування, суд підтримав позицію прокуратури та встановив, що спірні земельні ділянки відносяться до земель лісогосподарського призначення, а рішення уповноваженого органу державної влади про вилучення цих земель з державної власності та зміну їх цільового призначення для ведення підсобного сільського господарства не приймались, погодження на вилучення Бориспільський держлісгосп, як землекористувач, не надавав. Відстоювати свою принципову позицію та відновлювати порушені права держави, органи прокуратури області будуть і надалі, відповідно до вимог чинного законодавства.

Джерело: Прокуратура Київської області

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ