ПРОФОРІЄНТАЦІЯ ШКОЛЯРІВ БОРИСПОЛЯ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 5 КВІТНЯ
05.04.2019
210

Коротко про головні новини та події п’ятниці, 5 квітня, дивіться у програмі «Про головне».

«Палітра творчості» – виставка найкращих робіт вихованців БДЮТ «Дивоцвіт». Вона представлена у міській бібліотеці та триватиме до 23 квітня, тому кожен бажаючий ще має змогу її відвідати.

Правильний вибір професії та вузу для сьогоднішніх школярів – запорука успіху у подальшому дорослому житті. Днями майбутні бориспільські випускники отримали можливість дізнатися все про Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська юридична академія».

5 квітня, близько 8-ї ранку, на 76-му кілометрі автодороги Київ-Харків інспектори помітили автомобіль Volkswagen. Під час спілкування із водієм охоронці порядку виявили в останнього ознаки алкогольного сп’яніння. На водія патрульні склали адміністративний протокол та відсторонили від керування транспортним засобом.

У рамках програми «Безпечне місто» починаючи з 2012 року у Борисполі встановили 46 камер відеоспостереження. Цей проект створений для того, аби посилити безпеку громади, контролювати роботу комунальних служб, а також управляти трафіком у місті.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 5 квітня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ