ПРО ПОЖЕЖУ У ТОРГОВЕЛЬНОМУ ЦЕНТРІ «PARK TOWN» ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ 8 ЛИПНЯ
08.07.2019
235

Коротко про головні новини та події понеділка, 8 липня, дивіться у програмі «Про головне».
Цими вихідними соцмережі сколихнула інформація про пожежу у торговельному центрі «Park town». Відвідувачів терміново евакуювали. Вони публікували відео з місця події. Ситуацію прокоментувала адміністратор закладу.
Капітальний ремонт дитсадка «Теремок» на фінальному етапі. Більше того, цього тижня міська рада планує розпочати ремонт їдальні ліцею «Дизайн-освіта».
Днями до міської ради надійшов лист від директора комунального підприємства «Бориспільводоканал» Олександра Гануша. У ньому йшлося про те, що 27 червня на території полів фільтрації невідомі особи викопали та викрали 60 погонних метрів напірного трубопроводу.
Стихійна торгівля перемістилася із центру міста на вулицю Нижній Вал. Про це сьогодні на плановій нараді повідомив Євгеній Боженко. Вирішити це питання депутат просить вже вдруге.
2 липня вийшло розпорядження підписане тимчасово виконуючим обов’язки голови Київоблдержадміністрації про призначення стипендії видатним діячам культури області на 2019 рік. До цього списку увійшла і мешканка Борисполя.
Стадіон «Колос» закривається на три тижні на ремонт. Як розповів директор центру спорту Микола Костянець, відновлювальні робити обійдуться приблизно в півтора мільйона гривень.
10 років тому, 7 липня 2009 року Бориспіль розділили на 18 мікрорайонів. Їхні назви символізують історичне минуле, імена відомих земляків, характерні риси природних ландшафтів місцевості та географічне положення.

Детальніше у відео

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ