ПРО ОБШУКИ У БОРИСПІЛЬСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ, РЕЗУЛЬТАТИ ВИБОРІВ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ 22 ЛИПНЯ
22.07.2019
379

Про обшуки та всі актуальні новини понеділка 22 липня у Борисполі.

ВИБОРИ

Всього лише 49% бориспільців відвідали виборчі дільниці. За попередніми результатами голосування, лідером на позачергових парламентських виборах стала політична партія “Слуга народу”. Її підтримали 50,35% виборців. Із мажоритарників бориспільці надали перевагу теж представнику партії «Слуга народу» – Сергію Буніну. За нього проголосували майже 42% виборців, а це 10 246 осіб. На другому місці Сергій Міщенко, на третьому – Володимир Борисенко. Якщо говорити за 98 округ вцілому, то ситуація із голосами наступна. Перше місце - Сергій Бунін, друге – Сергій Міщенко, а от трійку лідерів закриває Валерій Мартишко. Не обійшлося і без конфузів. У переддень виборів, двоє кандидатів-мажоритарників від 98 округу порушили закон. У так званий «день тиші» вони розмістили політичні плакати на сітілайтах міста.

Обшуки в міській раді

19 липня генпрокурор Юрій Луценко опублікував у Фейсбуці допис:
Прокуратура Київської області затримала на місці злочину першого заступника мера Борисполя і директора комунального підприємства Бориспільської міської ради, які вимагали та отримали від підприємців 60 тисяч гривень. На відео видно, що троє чоловіків сидять за столом в куртках і щось розподіляють.
Поліція Київської області того ж дня також опублікувала допис у Фейсбуці, де зазначалося, що перший заступник міського голови вступив у злочинну змову з начальником Головного управління ЖКГ міської ради, та директором комунального підприємства «Виробниче управління комунального господарства» для отримання відкатів. Микола Корнійчук у своєму інтерв’ю одному з місцевих видань спростував усі звинувачення. Перший заступник міського голови підтвердив, що обшуки в його кабінеті були, проте ніхто його на гарячому не ловив, в іншому б випадку за отримання хабаря він би перебував зараз в СІЗО. На думку Миколи Корнійчука, все це - замовний брудний передвиборчий хід одного із претендентів на посаду міського голови, який таким чином хоче дискредитувати роботу місцевої влади. Міський голова Анатолій Федорчук на плановій нараді в понеділок повідомив, що його перший заступник нині в лікарні і потребує операції на серці.

Капітальний ремонт дитсадочка

Капітальний ремонт дитсадочка «Теремок» майже на завершальному етапі. Оновлений дошкільний заклад планують відкрити вже у вересні цього року. Однак існує проблема із кадрами. Управління освіти і науки міської ради на своїй сторінці у Фейсбуці розмістили оголошення із актуальними вакансіями кухаря та медичної сестри.

Ремонт лікарні

У рамках наради міський голова порушив питання капітального ремонту Бориспільської лікарні інтенсивного лікування, який виконуватиметься за дорученням голови КОДА Михайла Бно-Айріяна. Анатолій Федорчук розповів детальніше, який вигляд матиме лікувальний заклад після ремонту. СХ ФЕДОРЧУК

Футбольна «Битва дворів»

Навздогін "битві дворів" - бориспільські школярі, любителі футболу, що не потрапили у фінал змагань, днями мали змогу відігратися. Битва-реванш зібрала 12 команд, що увійшли тоді до півфіналу. Знавці футбольних справ кажуть: результати таких змагань бувають дуже непередбачуваними.

Затопило

Через зливу 21 липня Бориспіль перетворився на суцільну «калюжу». Фото та відео із різних вулиць міста заполонили соціальні мережі. Бориспільці навіть жартома писали, що в місто прибуло море і можна вже не їхати на відпочинок. Неабияк переймалися бориспільці й підтопленням дороги біля Княжицького озера. Рій води із шаленою швидкістю стікав у водойму. Цю ситуацію прокоментували під час планової наради начальник ВУКГ Вячеслав Толкач.

Детальніше, дивіться у ВІДЕО

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ