ПОСЛАБЛЕННЯ КАРАНТИНУ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ З 26 ТРАВНЯ: ЩО ДОЗВОЛЯТЬ
Роман Шимко
25.05.2020
1326

У Київській області з 26 травня буде послаблений карантин: дозволять роботу міського, міжміського та обласного транспорту, дитсадків, готелів та спортивні змагання. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін на брифінгу 25 травня.

За словами Василя Володіна, при чіткому дотриманні вимог дозволять:

  • Регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автотранспортом у міському, приміському та внутрішньо обласному сполученні. Зокрема, кількість пасажирів має дорівнювати кількості місць для сидіння, перед початком зміни салони потрібно дезінфікувати, а водії мають проходити температурний скринінг. Відстань між пасажирами та водієм має становити не менше метра або має бути захисний екран, крім того усі мають бути в масках.
  • Можуть розпочати роботу дитячі садки та готелі за умови дотримання протиепідемічних заходів.
  • Можуть проводитися спортивні заходи без глядачів і за умови, що буде не більше 50 учасників. Якщо учасників більше, то потрібне погодження з МОЗ.
  • Релігійні заходи можливі за умови перебування у приміщені одної особа на 10 метрів і температурного скринінгу на вході. Крім того всі мають бути в масках, і має бути облаштоване місце дезінфекції рук.

При цьому Володін наголосив, що жорсткий карантин можуть повернути, якщо захворюваність зростатиме.


У Київській області станом на 25 травня підтверджено 1437 випадків захворювання на коронавірус (у т.ч. 116 дітей та 247 медпрацівників (за весь період). Нових випадків за останню добу – 18.

За матеріалами УП

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ