ПОМЕР МІСЬКИЙ ГОЛОВА АНАТОЛІЙ ФЕДОРЧУК
Помер міський голова Анатолій Федорчук
Валентина Ластовка
28.10.2020
2691

Стало відомо що 28 жовтня зупинилося серце міського голови Борисполя Анатолія Федорчука.

Близько трьох тижнів тому в нього та дружини підтвердився діагноз Covid-19. Телефоном «Вістям» Анатолій Соловйович розповів, що 16 жовтня його разом із дружиною госпіталізували до Переяславської лікарні. Лікарі діагностували двостороннє запалення легень і оцінювали стан як середньої тяжкості.

Нам стало відомо з особистих джерел, що Анатолій Соловйович потребував кисневої терапії. А 28 жовтня Анатолій Федорчук помер, його серце не витримало ускладнень, які спричинила коронавірусна хвороба.

26 листопада йому б виповнився 61 рік. Анатолій Соловйович Федорчук вчетверте б став міським головою Борисполя. 25 жовтня 2020 року бориспільці та мешканці сіл, які увійшли до об’єднаної територіальної громади, віддали за нього більшість голосів. Анатолій Соловйович впевнено переміг.

Колектив «ТелеРадіоСтудії «Бориспіль» висловлює щирі співчуття близьким та рідним, а також всім тим, хто працював із Анатолієм Соловйовичем Федорчуком – людиною з великої букви.


Прощання з Бориспільським міським головою Федорчуком Анатолієм Соловйовичем відбудеться 29 жовтня 2020 року, на Європейські площі міста з 11:00 до 13:00.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ