ПОБЛИЗУ ЗАВОДУ «РОШЕН» У БОРИСПОЛІ ГАСИЛИ ПОЖЕЖУ
Роман Шимко
23.03.2020
1062

Андрій Макаров, керівник бориспільської добровільної пожежної команди «ШТУРМ», на своїй сторінці у Фейсбук повідомив про пожежу, яка сталася 21 березня ввечері поблизу заводу «Рошен» у Борисполі.

Як гасити пожежу з дому перебуваючі на карантині. В суботу ближче до вечора, нашій команді від друзів почали надходити фото великого стовпа диму за містом в районі "рошен". Також дописи з'явились у ФБ, на місце виїхали два автомобілі ДПРЧ-23.

Далі Sergii Antello підіймає в небо свій дрон, і дає мені картину пожежі з висоти. Виявляється кромка пожежі дуже велика, є три окремі підпали. Місцевість я знаю добре і розумію що пожежним автомобілем туди незаїхати, та й ефективності від авто мало, тому що поля перериті каналами, через які по очерету вогонь переходить легко, а пожежним авто переїхать неможливо.

За його словами, на місце були спрямовані два автомобілі ДПРЧ-23 із Борисполя, але через велику площу пожежі та важкість ландшафту для заїзду пожежних авто, він звернувся до колег-волонтерів із Києва, які працюють у період карантину. Пожежна команда KARG прибула за 50 хв на трьох авто у складі 8 осіб. Спільними зусиллями до 22.00 пожежу було ліквідовано. На гасіння витратили шість годин.

Довідково. Пожежний загін KARG — волонтерська пожежна команда з м. Київ та єдине пожежне формування, що спеціалізується на гасінні ландшафтних пожеж, а також на моніторингу і попередженні загорань.


Нагадаємо Добровільна пожежно-рятувальна команда «Штурм» прийняла рішення тимчасово припинити роботу через карантин

За матеріалами сайту i-visti.com

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ