ПЕРЕМОГА БОРИСПІЛЬСЬКИХ ТУРИСТІВ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ МІСТА, 18 БЕРЕЗНЯ
18.03.2019
184

Коротко про головні новини та події понеділка, 18 березня, дивіться у програмі «Про головне».

Ситуація із захворюваністю на кір знову викликає занепокоєння у містян. Нагадаємо, з початку року медики зареєстрували 60 випадків захворюваності серед бориспільців, при цьому майже половина – за останні кілька днів. На плановій нараді директор міської первинки Євгеній Черенок порушив це питання та зазначив, найбільша проблема – батьки, що відмовляються вакцинувати дітей.

У Борисполі найближчі два місяці будуть присвячені благоустрою, і в першу чергу – прибиранню. Долучитися до цього міська влада закликає всіх мешканців міста, а також підприємства.

Бориспільські туристи привезли перше загальнокомандне місце у старшій групі та третє – у молодшій, із відкритих змагань з пішохідного туризму, які відбулися у місті Нетішин.

Нагадуємо, що до 25 березня включно триває тимчасова зміна місця голосування на виборах. Це стосується тих громадян, які навчаються, працюють чи проживають не за місцем їхньої реєстрації.

17 березня, патрулюючи територію аеропорту «Бориспіль», інспектори виявили водія автомобіля Daewoo, який порушив правила зупинки. У водія виявили два шприци з рідиною білого кольору та дві пластини пігулок «Метадон». На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 18 березня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ