ПАУЕРЛІФТЕРИ ІЗ БОРИСПОЛЯ ВИБОРОЛИ 9 ЗОЛОТИХ МЕДАЛЕЙ НА ЧЕМПІОНАТІ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
08.08.2018
421

Днями у м. Бровари відбувся чемпіонат Київської області з класичного жиму лежачи серед жінок, чоловіків, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат, ветеранів. Бориспільські пауерліфтери вибороли 11 нагород, 9 з яких – золото. Отже, чемпіонські звання Київської області отримали:

Серед жінок: Ірина Диченко (52 кг), Марія Чепіль (57 кг).

Серед юнаків: Владислав Білоус (43 кг), Дмитро Мощенко (53 кг).

Серед юніорів у ваговій категорії до 93 кг: Павло Горецький. Також у цій віковій групі наш спортсмен Михайло Парфенюк виборов срібну нагороду у ваговій категорії до 120 кг.

Серед дівчат: Валерія Мустафіна (47 кг), Вікторія Волощенко (52 кг), Марія Білоус (57 кг) та Валерія Компанієць (84 кг). У Олесі Голіяд , яка змагалась у тій же ваговій категорії, що і Валерія, срібна нагорода.

Вказані переможці змагань тренуються під керівництвом досвідченого фахівця з пауерліфтінгу, майстра спорту України Юрія Ликова. Всі атлети займаються у спеціалізованій спортивній залі Бориспільського центру спорту та ФЗН. Частина з них - у спортивній секції вищевказаної спортивної установи, інша частина у відділенні пуерліфтінгу Бориспільської ДЮСШ.

За інформацією Бориспільського міського центру спорту та ФЗН

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ