НОВИЙ ОЧІЛЬНИК ПІДРОЗДІЛУ КИЇВОБЛЕНЕРГО, ДЕНЬ СВІТЛОФОРА ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ 5 СЕРПНЯ
05.08.2019
185

Про актуальні новини у Борисполі понеділка, 5 серпня, у програмі Про головне.

Нового очільника Бориспільського районного підрозділу Київобленерго представили цього понеділка на плановій нараді. Ним став Юрій Бриж.

Поблизу села Проліски, що на Бориспільщині, трапилася ДТП – водії вантажівок не поділили між собою дорогу.

Протягом минулого тижня у Бориспільському відділі поліції зареєстрували 414 звернень громадян. З них десять смертей та сім безвісти зниклих осіб.

Відділ благоустрою розпочав роботу з виявлення власників захаращених присадибних ділянок. А все тому, що територію ніхто не доглядає, і як наслідок ростуть карантинні рослини, зокрема амброзія.

Минулого тижня головне управління ЖКГ завершило капітальний ремонт та водовідведення вулиці Польова.

У ніч проти четверга невідомі особи здійснили підпал біля полігону твердих побутових відходів. Наразі міська влада намагається встановити номерні знаки автомобіля, на якому приїхали ці особи.

У минулу п'ятницю відбувся аукціон на право оренди землі на вул. Шевченка.

З 20 по 28 серпня на стадіоні «Колос» відбудеться чемпіонат з футболу імені Баннікова. Відомо, що за кубок позмагаються чотири іноземні команди.

Цього понеділка відбулося 25 засідання виконавчого комітету. Відтак, члени виконкому проголосували за видалення зелених насаджень на провулку Старовокзальний.

5 серпня світ відзначає День світлофора. Бориспіль називають містом літаків та світлофорів. Воно й не дивно, адже на вулицях міста функціонує 19 об’єктів, за які Бориспіль часто згадують незлим тихим словом.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 5 серпня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ