НАДЗВИЧАЙНІ ПОДІЇ НОВОРІЧНИХ СВЯТ ТА ІНШІ ГОЛОВНІ НОВИНИ БОРИСПОЛЯ, 2 СІЧНЯ
02.01.2019
113

Коротко про головні новини та події середи, 2 січня, дивіться у програмі «Про головне».

Напередодні Нового року та відразу ж після у Борисполі не обійшлося без пригод. Бориспільський відділ поліції зафіксував 147 повідомлень. Із них 17 фактів домашнього насильства, 7 – ДТП.

Із 1 січня поточного року в Україні набувають чинності нові закони. Найважливіший з них – держбюджет на 2019 рік. Згідно з ним, мінімальна заробітна плата із 1 січня буде на рівні 4 173 грн, а в погодинному розмірі – 25 гривень 13 коп.

Міністерство соціальної політики запускає пілотний проект «Муніципальна няня». Із 1 січня 2019 р. з місцевого бюджету можна отримати відшкодування коштів, витрачених на послуги з догляду за дитиною до трьох років, у розмірі прожиткового мінімуму.

3 січня із 10-ї до 22-ї години на Європейській площі міста відбудеться новорічний карнавал від товариства «Кока-Кола Україна».

Відсвяткуйте Різдво з патрульними поліцейськими у Борисполі. 7 січня з 12 -ї до 15-ї години завітайте на Європейську площу разом із малюками. Адже в цей день патрульні готують для них чимало розваг, цікавинок та сюрпризів.

Детальніше про головні новини та події Борисполя 2 січня дивіться у програмі «Про головне».

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ