МОБІЛЬНИЙ ПУНКТ ДЛЯ ПІДПИСАННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ З СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ ВІДКРИЛИ У БОРИСПОЛІ
Роман Шимко
29.01.2019
197

У приміщенні бориспільської міської ради 29 січня почав свою роботу мобільний пункт для підписання або перепідписання декларації з сімейними лікарями міських амбулаторій. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив директор КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Євгеній Черенок.
Для підписання чи перепідписання декларацій при собі потрібно мати паспорт, ідентифікаційний код та мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину, то знадобиться свідоцтво про народження дитини (id-картка) та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.
Заповнення декларацій у мобільному пункті відбувається уповноваженою особою КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», яка внесе ваші дані в систему, роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках. Потім уповноважена особа медзакладу надсилає її в систему «Електронне здоров‘я». Мобільний пункт працює з 9:00 до 16:00 у приміщенні бориспільської міської ради (вулиця Київський шлях, 72,)

Мобільний пункт для підписання декларації

  [gallery columns="1" link="file" size="large" ids="19373"]
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ