ЛІКВІДАЦІЯ МАРШРУТУ №16, ВИКРИТТЯ ПІДПІЛЬНИХ СХОВИЩ У БОРИСПОЛІ ТА ВИСТАВКА ВИШИТИХ КАРТИН: ПРО ГОЛОВНЕ ЗА ТИЖДЕНЬ
16.08.2019
149

Про всі актуальні події Борисполя за тиждень дивіться у програмі «Про головне».

Автобусного маршруту №16 не буде. З 27 серпня перевізник «АТАСС-Бориспіль» припиняє перевезення пасажирів від УМБ-17 до Аеропорту «Бориспіль».

Аеропорт «Бориспіль» 2019-го року обслужив 9 мільйонів пасажирів. А це більше, ніж населення Бангкока, Нью-Йорка та Гонконга. Варто зазначити, з 9-ти мільйонів, 1 – прилетів та відлетів з відновленого терміналу F.

Відтепер навчатися можна не тільки у школах. Адже набув чинності наказ Міністерства освіти про впровадження індивідуальної форми здобуття загальної середньої освіти. Йдеться про навчання за екстернатною формою, сімейною формою та педагогічним патронажем.

Правоохоронці Київщини викрили у Борисполі підпільні сховища «брендової» кави. Наразі слідчі дії тривають, встановлюється коло осіб, причетних до вчинення злочину.

13 серпня на трасі Київ – Бориспіль BMW врізався у легковий автомобіль. На щастя, на момент зіткнення у легковому авто, людей не було. Усі деталі ДТП з’ясовують слідчі.

Патрульні поліцейські нагадують, дотримання правил маневрування — гарантія вашої безпеки. До прикладу, нещодавно біля термінала Д аеропорту «Бориспіль» інспектори виявили дорожньо-транспортну пригоду. Причиною її скоєння стало просте недотримання правил маневрування.

14 серпня у міській бібліотеці відкрилася виставка вишитих картин Ольги Боровко під назвою «Все в твоїх руках».

У пункті пропуску «Бориспіль» особа без громадянства намагалася незаконно вивезти до Литви майже 1000 пачок цигарок. На порушника склали протокол, а тютюнові вироби вилучили до винесення судом рішення у справі.

Детальніше про головні новини та події Борисполя за тиждень дивіться у програмі «Про головне»

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ