КАБІНЕТ ВІРУСОЛОГІЧНОГО КОНТРОЛЮ У БОРИСПОЛІ ПРАЦЮВАТИМЕ ЦІЛОДОБОВО
Роман Шимко
26.03.2020
1957

З метою недопущення поширення коронавірусної інфекції, оптимізації роботи з виявлення хворих на COVID-19 бориспільською міською та районною владою було прийнято рішення про забезпечення цілодобового режиму роботи кабінету вірусологічного контролю, створеного при КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Мешканці міста Борисполя та Бориспільського району, які відчувають у себе симптоми COVID-19, прибули з країн, де вже є епідемія коронавірусу, мали контакти із особами, в яких виявлено коронавірусну інфекцію, можуть звернутися в будь-який час до КВК та зробити безкоштовний тест на виявлення COVID-19.

Кабінет повністю ізольований від основного приміщення амбулаторії, має окремий вхід, власну систему вентиляції, кабінет лікаря, ізолятор та санітарну кімнату. Лікарі кабінету прийматимуть лише пацієнтів з підозрою на COVID-19, що зводить до мінімуму їх присутність в загальному потоці відвідувачів амбулаторій. Чергові лікарі проводитимуть первинний огляд, а за потреби робитимуть тест на виявлення коронавірусу. Наявність декларації із сімейним лікарем у даній ситуації не обов’язкова.

Адреса кабінету
вірусологічного контролю:

м. Бориспіль, вул. Лютнева, 12, міська амбулаторія № 1, вхід з правого боку від центрального входу.

З метою уникнення великого скупчення відвідувачів звертатися бажано за попереднім записом: +38063-024-65-88 або 6-26-61. При важких та невідкладних станах лікар прийматиме пацієнтів позачергово.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ