ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ: ЯК БОРИСПІЛЬЦІ МОЖУТЬ ВПЛИВАТИ НА РОЗПОДІЛ БЮДЖЕТНИХ КОШТІВ
Роман Шимко
04.10.2019
344

Проект Громадський бюджет - це можливість кожному жителю міста долучитися до розподілу бюджетних коштів, голосування за проекти, які подобаються, а також використанням коштів на реалізацію таких проектів.
Подати проект може кожен бориспілець віком від 16 років. Для цього потрібно розписати свою ідею та зібрати 10 підписів людей, які підтримують проект та подати заявку до 20 жовтня.
Як можна подати проект:
  1. заповнивнити відповідну форму на сайті «Громадський проект Бориспіль» (boryspil.pb.org.ua)
  2. надіслати сканований оригінал документів з поміткою "Громадський бюджет м. Борисполя" на електронну адресу: [email protected]
  3. подати у паперовому вигляді з поміткою "Громадський бюджет м. Борисполя" за адресами: - м. Бориспіль, вул. Київський Шлях, 72 , к.101 (ЦНАП) - м. Бориспіль, вул. Європейська, 6 (Бориспільська міська централізована бібліотечна система).
Переможцями стануть проекти, які наберуть найбільшу кількість голосів за рейтинговою системою, окремо по малих та великих проектах. Реалізовуватимуться ідеї у 2020 році. Загальний обсяг видатків на 2020 рік, що планується спрямувати на реалізацію проектів - 1 млн. грн.

ВІДЕО

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ