ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 26 ЛИСТОПАДА – 2 ГРУДНЯ
26.11.2018
293

Гороскоп на тиждень 26 листопада – 2 грудня досить сприятливий. На багатьох чекає успіх в роботі, збільшення зарплати, вдалі придбання, цікавий відпочинок, проте варто контролювати свої емоції і бути витриманим.

Овен

Період цього тижня принесе Овну свіжі думки і мудрі рішення. Якщо до примх долі підійти спокійно, то вони вже не здаватимуться такими складними. Не виключені серйозні розмови з керівництвом. Будуть порушені найрізноманітніші теми, але уникати відповіді Овну не варто. Гороскоп радить бути цілеспрямованим, якщо питання торкнеться фінансів. Не дозволяйте комусь розпоряджатися вашими рахунками і, тим більше, робити внески в загальну скарбницю. На цьому тижні Овну потрібно обов'язково відвідати косметолога. Якщо ви стрімко набираєте вагу, то не відкладайте візит до дієтолога. Вдало складуться закордонні поїздки і переговори.

Телець

Гороскоп рекомендує Тельцю бути на сторожі свого фінансового становища і психічного здоров'я. Все це сильно перегукується, тому поводьтеся розсудливо. Не виключені термінові поїздки, але вони більше торкнутися інтересів партнерів, ніж ваших. Не турбуйтеся через дрібні негаразди на роботі. Якщо на цьому тижні Телець докладе максимум сил і знань, то новий проект жваво реалізується. Є унікальний шанс зустріти кохану людину. Період цього тижня стане успішним для бізнесменів, політиків і економістів. Добре пройдуть заняття спортом, фітнесом і танцями. Але навіть під час них Тельцю потрібно бути обережним, щоб не травмувати кінцівки і спину.

Близнюки

Цей тиждень особливо цікавий і значний для Близнюків, які в процесі роботи використовують креативність і не звертають увагу на дрібні недоліки. Ви мислите масштабно, а це вже приведе до успіху. Є шанс налагодити теплі стосунки не тільки з рідними людьми, а й з колегами. Гороскоп пророкує Близнюкам привабливі пропозиції у сфері кохання. Якщо ви не націлені на міцний союз, то можна цілком задовольнятися фліртом. До речі, не виключений службовий роман. Період цього тижня чудово підходить для переїзду в нове житло, подорожі за кордон і великих придбань. Для фінансового збагачення час не настав, але фундамент вже закладений.

Рак

Період цього тижня не обіцяє Раку нічого масштабного і великого, але й нудно він теж не пройде. Багато чого залежатиме від вашого завзяття і терпіння, тому візьміть на озброєння ці якості. Відмінно пройдуть урочисті заходи, захист соціальних проектів і конференції. Гороскоп радить Раку вище тримати голову, навіть якщо ситуації в колективі розжаряться до межі. У коханні менше фантазуйте і ревнуйте обранця. Якщо приводу для цього абсолютно немає, то ви точно параноїк. Прекрасний тиждень для Рака, який пішов у відпустку. Якщо хочеться відпочити далеко від дому – так і робіть. На путівку гроші знайдуться.

Лев

Гороскоп обіцяє Леву ясне небо над головою, розумні вчинки і нові зустрічі. Ви самі собі здивуєтеся, як різко змінилися внутрішньо. Не забувайте про заходи профілактики від грипу, а також менше бувайте в занадто людних місцях. Шанс підхопити застуду чи інше інфекційне захворювання у Лева дуже великий. Тиждень підходить для зміцнення імунітету, а не для легковажного підходу до свого організму. Період цього тижня пройде під девізом «Дають – бери, б'ють – біжи!». Звичайно ж, з кулаками на Лева ніхто не ризикне полізти, а ось фінансово і морально допомагати рвуться всі навколо. Не відмовляйте нікому. Від поїздки за місто залишаться яскраві спогади.

Діва

Тиждень промчить стрімко, але Діва запам'ятає кожен день. Виконана величезна робота не тільки над собою, а й на благо фінансовому становищу. Ви зможете уникнути численних конфліктів, якщо станете більш чуйним і уважним до навколишніх. Гороскоп обіцяє нові проекти, яскраві зустрічі і успішне вирішення побутових проблем. Комусь із Дів випаде нагода змінити особисте життя. Але за умови, що ви виїдете за межі міста і станете більш комунікабельним. Період цього тижня не підходить для з'ясування відносин з колишніми друзями, колегами або коханими. Діві слід обмежитися дзвінками, щоб не бачитися з людьми візуально.

Терези

Період цього тижня принесе Терезам чимало романтичних моментів. Але про роботу забувати не слід, інакше вигідні проекти дістануться не вам. Спробуйте впроваджувати в життя старі задуми, тоді отримаєте не тільки моральну, а й матеріальну винагороду. Не виключений виграш і повернення боргів. Гороскоп пророкує Терезам непросту ситуацію з законодавчими органами. Це може бути пов'язано зі штрафами на дорозі або невиплатою податків. Відмінний тиждень для Терезів, які займаються творчістю. Тут ви проявите такі таланти, що оточуючі люди здивуються, роззявивши рота. Поставтеся уважніше до здоров'я, особливо, якщо турбують болі в шлунку або суглобах.

Скорпіон

Гороскоп рекомендує Скорпіону проявити розсудливість у спілкуванні зі старшими родичами. Не потрібно згадувати минуле, а також заглиблюватися в проблеми інших людей. Це може підірвати не тільки психічний стан, але і авторитет. На цьому тижні Скорпіону доведеться займатися фінансовими підрахунками, щоб скласти бюджет на наступний місяць. Вдало складуться поїздки, якщо Скорпіон пішов у відпустку. Далекі подорожі виявляться не тільки приємними, а й романтичними. Період цього тижня стане для Скорпіонів значущим в сімейному житті. З дітьми проводьте більше часу, особливо, якщо вони рідко вас бачать.

Стрілець

Відмінний тиждень для Стрільця, у якого в голові одна робота і кар'єра. Досить гнатися за всіма благами світу, тим більше, що у вас тепер все непогано складається. Ви отримаєте прибуток за все, що виконали якісно. З колегами гороскоп не радить сперечатися, інакше керівництво вважатиме Стрільця занудою і вискочкою. З побутовими питаннями Стрільцю допоможе впоратися близький друг, з яким вже знайомі всі ці домашні колотнечі.

Козеріг

Період цього тижня підходить для того, щоб Козеріг виконав всю намічену роботу. Ніяких відмовок бути не повинно. Особливо, якщо попереду – відпустка. Для досягнення фінансових цілей потрібно знайти однодумців. Відкриття особистого бізнесу – справа не з легких, тому варто заручиться підтримкою досвідчених людей. Гороскоп обіцяє Козерогу доленосну зустріч, від якої на душі стане світліше і радісніше. Нехай все почнеться з дружби, але це гарний початок для більш чуттєвих стосунків. Щоб тиждень пройшов плідно, Козерогу потрібно шукати підробіток в інтернеті або зателефонувати давнім друзям. Більше відпочивайте, гуляйте на свіжому повітрі і харчуйтеся за режимом.

Водолій

Гороскоп пророкує Водолію надійних друзів і взаємні почуття. Ви настільки щасливі і задоволені життям, що ніхто не зможе змінити ваш душевний стан. Вдало складуться фінансові справи, але від кредиту та інших позик краще відмовитися. В середині тижня Водолію запропонують нову роботу, все продумайте до дрібниць. Особливо, якщо великих грошей вам поки не обіцяють. В амурних справах все вийде так, як ви хочете. Людина, від якої Водолій шаленіє, зізнається у коханні. Період цього тижня підходить для вирішення майнових питань. Не відвертайтеся від підтримки тих, хто сам простягає вам руку. Чекайте приїзду родичів здалеку.

Риби

Якщо на цей тиждень Риби запланували щось глобальне, то потрібно здійснити задумане. Іншими словами, будьте більш рішучішими і наполегливими у всьому, чим займаєтеся. Навіть рутинна робота принесе успіх і прибуток. Гороскоп обіцяє допомогу від людини, з якою ви колись дружили. Раптова зустріч змінить професійну сферу Риб, яким вже набридло «насиджене» місце. Для далекої дороги краще вибирати період цього тижня. Поїздка виявиться у всіх сенсах вдалою і корисною. Особливо, якщо під час неї Риби зав'яжуть нові і перспективні знайомства. Технічні питання і ремонт автомобіля не відкладайте, інакше вони затягнуться надовго.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ