ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 19–25 ЛИСТОПАДА
19.11.2018
367

Гороскоп на тиждень 19–25 листопада досить суперечливий. Для одних знаків Зодіаку – це досить сприятливий час для нових починань, реалізації мрій, інші ж повинні стежити за станом здоров'я, вирішити старі справи і більше приділяти уваги самореалізації.

Овен

Цей тиждень Овнам доведеться пережити стійко, а також набратися терпіння, щоб подолати масу перешкод у фінансовій сфері. Не все йтиме за планом, але оптимізму не втрачайте. Добре займатися громадськими та юридичними справами, особливо, якщо від них залежать питання кар'єри. Гороскоп радить Овну частіше звертатися до близьких людей за підтримкою, не показувати гординю і снобізм. Для досягнення цілей у коханні доведеться самому проявити ініціативу. Якщо почуття дійсно щирі, то на цьому тижні ще раз доведіть їх своєму обранцеві. Вдало складуться поїздки у службових справах. Бажано, вирушити в дорогу не на своєму авто.

Телець

Гороскоп радить Тельцю першочергово вирішувати матеріальні проблеми, а потім братися за особисті справи. На цьому тижні Тельцю вдасться налагодити відносини з тими, хто раніше намагався влаштувати підступи. Дивно, але тепер ці люди подивляться на вас зовсім іншими очима. Період цього тижня дозволить Тельцю перекрити всі борги, а також отримати відсотки за старі проекти. Прекрасно складеться подорож за кордон, особливо, за туристичною путівкою. Слідкуйте за станом здоров'я, якщо є захворювання серця і судин.

Близнюки

Тиждень подарує Близнюкам такі яскраві і вигідні зустрічі, що вся трудова стезя здаватиметься святом. Нарешті, можна вдало вирішити питання, пов'язані з роботою, документами і фінансами. Так, і особиста сфера несподівано налагодиться. Головне, не зачіпайте струни душі тих, хто до вас давно небайдужий. Гороскоп рекомендує Близнюкам бути більш стабільними у стосунках, а також виключити легковажні зв'язки. Період цього тижня чудовий для оформлення кредиту, продажу нерухомості та ділового відрядження. Якщо все це правильно організувати, то можна надовго забути про наявність проблем. У сімейних Близнюків можливі складнощі успілкуванні з дітьми-підлітками.

Рак

Цього тижня Ракам слід тримати все під контролем. Непередбачені ситуації і форс-мажорні моменти потрібно аналізувати, а не пускати на самоплив. Головне, не здумайте скаржитися на безвихідь, насправді не все так жахливо. Доля подарує одинокому Раку шанс на зустріч з «другою половинкою». Нехай все почнеться тільки з дружби, це навіть на краще. Не все потрібно піддавати логіці. Гороскоп обіцяє несподіваний і великий прибуток. Навіть найекономніші Раки не зможуть утриматися від шопінгу. Що ж, ви давно собі такого не дозволяли. На цьому тижні можна купити щось нове з одягу і відвідати перукаря. Спробуйте виділитися з натовпу, вам це зараз на руку.

Лев

Гороскоп рекомендує Леву розвиватися духовно і не звертати уваги на мінливості долі. Все в цьому світі проходить, але ви в силах «підім'яти» ситуацію під себе. Можливі реформи і нововведення в робочій сфері. Якщо суспільство вимагає від Лева неформальної поведінки, то потрібно саме так і вчинити. На цьому тижні вам не варто докопуватися до правди і ігнорувати поради оточуючих людей. У коханні теж будьте коректні та чемні, щоб зберегти міцні відносини з обранцем. У період цього тижня Леву, що займається особистим бізнесом, світить вдала поїздка. Якщо налагодите зв'язки з іноземними партнерами, то надовго зміцните фінансове становище.

Діва

Відмінний тиждень для Діви, яка йде вірною дорогою до наміченої цілі. Ви такі наполегливі і витримані, що оточуючі лише заздрісно розкриють роти. Хоча, іноді потрібно епатувати суспільство, щоб довести свій професіоналізм. Не виключені термінові поїздки, засідання та семінари. Період цього тижня виявиться для Діви метушливим, але приємним. Тільки стежте за емоційним станом, а також не перестарайтеся з фізичною роботою. Гороскоп не радить підписувати контракти з тими, кого ви не досить вивчили. Врахуйте, що підступ з їхнього боку неминучий. Експерименти з зовнішнім виглядом підуть Діві на користь.

Терези

Період цього тижня принесе Терезам не тільки приємні сюрпризи у коханні, але і море натхнення у творчості. Як довго ви цього хотіли – відомо тільки вам. Не намагайтеся схилити на свою сторону тих, хто вже віддалився. Це стосується як особистої, так і робочої сфери. Якщо Терези візьмуть за правило діяти самостійно, то на цьому тижні це призведе до космічного успіху. До речі, сни будуть віщими, а зустрічі доленосними. Гороскоп радить Терезам більше рухатися і впроваджувати свої таланти в усе нове. Якщо будете скрупульозними у підрахунках, то фінансове становище різко покращиться. Ви можете отримати велику суму, якщо чітко розплануєте бюджет.

Скорпіон

Гороскоп обіцяє Скорпіону глобальний переворот у професійній сфері. Ви можете поміняти роботу, причому, на дуже перспективну. Якщо є бажання вчитися і освоїти іншу спеціальність, то збирайте необхідні документи в інститут. Або запишіться на цьому тижні на курси. Від серйозних витрат Скорпіона вбереже близький і досить практичний товариш. Період цього тижня підходить для будь-яких пересувань і переміщень. Якщо плануєте відрядження, то воно виявиться успішним. У коханні у Скорпіона все буде залежати від запалу пристрасті. Ну, і про романтичні моменти не забувайте.

Стрілець

На цьому тижні Стрілець може виявитися жертвою пересудів і пліток. Не здумайте виправдовуватися, тим більше, якщо провини своєї ні в чому не бачите. Гороскоп радить бути самовпевненим, терпимішим до людей, а також відволіктися від усякого «бруду» за допомогою хобі. До речі, ви ж непогано малюєте і танцюєте? У коханні на Стрільця теж очікує струс. Ви з обранцем такі імпульсивні, що без бурхливих з'ясувань відносин дня не проводите. Період цього тижня бажано провести в комфортній атмосфері. Для Стрільця корисні духовні практики, відпочинок на природі та інтелектуальна праця.

Козеріг

Період цього тижня пройде у Козерога у постійному русі. До речі, не тільки мозок повинен інтенсивно працювати, а й руки. Доведеться виконувати те, що веде до досягнення цілей. Тільки не плануйте шлях до успіху надто агресивно і безкомпромісно. Гороскоп радить Козерогу стати поступливішим, особливо, у спілкуванні з колегами і діловими партнерами. Добре було б зайнятися зміцненням імунітету. Вітаміни, загартовування і спортивні вправи на цьому тижні Козеріг повинен обов'язково вписати у свій графік. Якщо хочеться влаштувати особисте життя, то не займайтеся пошуком ідеалу. Краще придивіться до тих, хто вам щиро посміхається.

Водолій

Гороскоп не радить Водолію ризикувати грішми, особливо, якщо друзі або колеги запропонують привабливий проект. Сто разів все перевірте, а потім говоріть «так». Кардинальні зміни відбудуться у професійній сфері тільки в тому випадку, якщо ви про них давно мрієте. Ну, а якщо Водолія усе влаштовує, то можна не звільнятися і не шукати щось новеньке. У коханні на цьому тижні будьте готові до боротьби. Звичайно, не фізичної, а внутрішньої і з самим собою. Водолію не варто переходити ту грань, за якою порожнеча. Період цього тижня ідеальний для налагодження зв'язків. Причому, і комерційних теж. Уникайте переохолодження, щоб не підчепити застуду або ангіну.

Риби

Тиждень для Риб виявиться складним, адже доля буде випробовувати на міцність. Вам навіть на якийсь час доведеться приміряти військові обладунки, щоб відчути себе більш вольовими і відважними. Головне, щоб ви не порушували дисципліну як на роботі, так і всередині себе. Фінансові проблеми Рибам потрібно вирішувати самостійно, як радить гороскоп. Навіть, якщо у вас є багаті родичі, не беріть кошти в борг. В особистій сфері потрібно бути готовими до всього. Але тверда позиція і терпіння допоможуть зберегти теплі стосунки з обранцем. Період цього тижня дещо втомить ділових і наполегливих Риб. Значить, у вихідні більше відпочивайте, читайте і розслабляйтеся морально.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ