ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 5–11 ЛИСТОПАДА
05.11.2018
250

Гороскоп обіцяє гарні події та зміни. На більшість знаків Зодіаку очікує додатковий заробіток, зміни на роботі та в особистому житті.

Овен

Період цього тижня принесе Овну багато новин і зустрічей з діловими людьми. Оточені увагою, ви вирішите зайняти позицію лідера. Проте, якщо будете надто нав'язливими, то пропустите вигідні пропозиції. У коханні гороскоп радить Овну оперативно реагувати на все, що відбувається. Можливо, партнер чекає від вас щирого прояву почуттів, а ви уникаєте відповіді. Непогано складуться відрядження і переговори, але для цього потрібно бути максимально зібраним. Овну на цьому тижні ніщо не завадить реалізувати фінансові плани. Тим більше, що бажаючих вам допомогти і дати в борг грогі буде чимало. Спробуйте ізолювати себе від масових і гучних заходів.

Телець

Гороскоп пророкує Тельцю несподіваний прибуток, завдяки якому здійсниться задумане. Що ви вирішите – відкрити бізнес, купити машину або відправитися в подорож – залежить від фантазії. Головне, щоб ніхто не посмів змінити ваші плани. Ну, а для цього Тельцю краще тримати їх під замком. Період цього може стати знаменним у коханні. Якщо ви давно хочете зробити пропозицію обранцеві, то сміливіше. Більше слухайте серце, хоча підказки розуму теж не відмітайте. На цьому тижні у Тельця є можливість знайти новий спосіб для схуднення і зміцнення здоров'я. Купуйте абонемент в спортзал або басейн, не пошкодуєте. Ну а за компанію запросіть друга.

Близнюки

На цьому тижні у Близнюків реалізуються не тільки давні, а й нові плани. І все завдяки вашій старанності в роботі, а також уважному ставленню до дрібниць. Підстав для хвилювань і нудьги немає, навіть якщо за вікном похмура погода. Гороскоп рекомендує Близнюкам знайти час для відпочинку, але не активного, а культурного. Якщо давно не ходили в кіно або на концерт – здійсніть бажання. Період цього тижня пронесеться як вихор. Зате Близнюки не будуть вважати його марним. Навпаки, успішних справ, як і перспективних знайомств, в особистій скарбничці виявиться багато.

Рак

Період цього тижня Раку краще провести поза домом. Є безліч способів комфортно і спокійно відпочити. Можна відправитися в подорож, в село до тітки або на лижну базу. До речі, сприятливо для зміцнення психіки і загального здоров'я просто прогулятися лісом. Свіже повітря піде Раку на користь. У гаманці недостатньо грошей? Не хвилюйтесь. В кінці тижня ви отримаєте премію або відсотки за запропонований проект. Гороскоп обіцяє «вибух» емоцій і радості, коли ви на вулиці випадково зустрінете давнього друга. Побутові справи краще на деякий час залишити. Тим більше, що стрімко вони не вирішуються. Раку потрібно звернутися за консультацією до юриста, а потім оформлювати документи.

Лев

Гороскоп застерігає Лева про несподівані витрати, конфлікти з близькими людьми і монотонну роботу. Але це не привід закриватися на сім замків і ні з ким не спілкуватися. Навпаки, потрібно ґрунтовно активізуватися і допомогти собі самому. Ніхто крім вас не зробить життя яскравим і безхмарним. Тиждень прекрасний для романтики і зізнань у коханні. Якщо Лев нарешті наважиться на важливий крок і не приховає почуття, то обранець точно відповість «так» на пропозицію руки і серця. Період цього тижня вдалий для тих, хто не примхливий в запитах. Бажання, як і заповітні мрії, мають шанси збутися. Тільки спочатку Леву потрібно записати їх на папері. Вихідні спробуйте провести на природі.

Діва

Весь тиждень Діва перебуватиме під впливом якоїсь незвіданої сили. Але саме вона призведе до правильних висновків і допоможе прийняти важливі рішення в житті. Головне, ви ні про що не будете шкодувати. Навіть у коханні Діва піде своїм шляхом, не зважаючи на капризи і слабкості партнера. Гороскоп радить бути економнішим у грошах, особливо, якщо запланована довгоочікувана відпустка. Не чекайте допомоги від когось, а творіть долю самі. Цього тижня Діві слід використовувати енергетичний запас на повну потужність. Активні види спорту, спілкування і емоції – все це піде на користь. Єдине, в чому потрібно себе обмежити – їжа. Ви набираєте зайву вагу, тому не налягайте на булочки.

Терези

Щоб період цього тижня запам'ятався Терезам приємними подіями, потрібно чітко його розпланувати. Не відкладайте рішення проблем на завтра. Адже, від них залежить фінансове становище і кар'єра в цілому. Гороскоп радить допомагати всім, а також оточити близьких людей турботою і увагою. Спортивні змагання, захоплення і творчі проекти реалізуються у Терезів з лишком. Тільки будьте вкрай обережні на дорозі і під час роботи з електрикою. Наприкінці тижня можна повноцінно відпочити, але не за переглядом телевізора, а займаючись йогою.

Скорпіон

Гороскоп обіцяє Скорпіону гармонійний період, коли всі складні моменти відійдуть на другий план. Це так швидко відбудеться, що ви й отямитися не встигнете. Не чекайте фінансової підтримки від тих, хто вам уже давав в борг велику суму. Прийшов тиждень, під час якого потрібно знайти додатковий заробіток, а також завершити прибуткові проекти. Чим більше Скорпіон попрацює, тим швидше зміцнить матеріальне становище. У коханні, як у класичній літературі – все гарно і романтично. Період того тижня несе чудовий настрій. Якщо Скорпіон не буде занадто зарозумілий і самовпевнений, то реалізує всі бажання. Від домашніх справ відверне термінове відрядження.

Стрілець

Відмінний тиждень у Стрільця, якому море по коліно. Але будьте обережні, щоб воно не перетворилося в бездонний океан. Якщо щось для себе намітили – не відступайте від планів ні на крок. Звичайно ж, якщо Стрілець фаталіст, то він може чекати прибутку з небес. На жаль, Удача любить сміливих і працьовитих. Гороскоп рекомендує активно рухатися вперед, бути ініціативнішим і товариським. Період цього тижня сприятливий для великих покупок, подорожей і побачень. Сімейному Стрільцеві слід зайнятися господарством, ремонтом і прибиранням. Ну, а на вихідні дні краще запланувати відпочинок.

Козеріг

Період цього тижня продемонструє Козерогу всі нюанси, проблеми і помилки. Виявляється, у вас їх більш ніж достатньо, відвернутися від них не можна. Для вирішення фінансових питань потрібен стимул, запозичте його у більш успішних і самовпевнених особистостей. З керівництвом гороскоп не радить сперечатися, тим більше в переддень відпустки. Чудово складеться поїздка за місто або на турбазу. Якщо будете разом з друзями, то взагалі ні про що не пошкодуєте. Тиждень підходить для зовнішнього перетворення, нової стрижки та косметичних процедур. Козерогові потрібно провести чистку не тільки шкіри, але і всього організму. Обов'язково проконсультуйтеся у фахівця.

Водолій

Гороскоп радить Водолію взяти себе за комір і тягнути на роботу. Ви так лінуєтеся останнім часом, що навіть порожнеча в гаманці не лякає. Досить хандрити і нити, що хтось успішніший за вас. Тиждень ідеальний для починань, угод і переговорів. Якщо все це візьмете до уваги, то отримаєте бажане. У Водолія-бізнесмена можливі проблеми у спілкування з конкурентами. Але уникнути їх, на жаль, не вийде. Період цього тижня допоможе дізнатися щось таке, про що Водолію не захочеться говорити вголос. Тільки родичі зможуть підтримати вас мудрою порадою. Добре зайнятися плаванням, особливо, якщо є захворювання хребта. Від фізичних навантажень слід відмовитися.

Риби

На цьому тижні Риби зможуть впровадити в роботу не тільки нові, але і давно забуті проекти. Ось таке велике буде бажання вирішити фінансові проблеми. А їх у вас чимало. Зате у коханні все чудово. Гороскоп обіцяє зустріч з «другою половинкою», яка відбудеться в гостях у друга або в поїздці. Період цього тижня не підходить для прояву лідерства. Чудово складуться справи, пов'язані зі спадщиною і продажем майна. Риби зможуть знайти потрібних людей і підключити до процесу тих, хто досвідчений в юридичних питаннях. Від шопінгу, розваг і дорогих придбань потрібно відмовитися.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ