ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 25 ЛЮТОГО – 3 БЕРЕЗНЯ
25.02.2019
132

Гороскоп на 25 лютого – 3 березня для всіх знаків Зодіаку суперечливий. На одних чекає успіх на роботі, відпочинок та приплив сил. На інших – втома, велика кількість обов'язків як вдома, так і на роботі.

Овен

Понеділок може виявитися найкращим днем лютого, якщо ви правильно поставите ціль і зробите все, щоб її досягти. У першій половині дня можна зареєструвати стосунки, укласти контракт, зробити велике придбання. У середу успіх чекає на вас далеко від дому. Хороший день для нового знайомства. З четверга по суботу дійте чітко за правилами і не забувайте про намічені справи. Слухайте поради досвідчених і мудрих людей. У неділю відбудеться щось несподіване, що вас струсоне. Не зациклюйтеся на своїх емоціях, перемикайтеся на приємні заняття.

Телець

Можна розвинути бурхливу діяльність в понеділок. Цього дня добре мати справу з колегами молодшого віку. У середу будьте активні і заповзятливі. Все, чого ви прагнете, здійсниться. У п'ятницю кращі години припадають на початок доби. Ваша активність в інтернеті принесе успіх, а комусь і додатковий дохід. Остерігайтеся спонтанних рішень. Ви легко помилитеся або потрапите в пастку. Неділя принесе новини, які вас відвернуть від усього, що хвилювало перед цим. Позбавтеся від старого, щоб ви могли віднайти нове.

Близнюки

Понеділок вдалий день для нововведень. Проте, якщо щось почнете – вже не можна буде кинути справу на півдорозі. Ведіть облік своїх витрат. Примножуйте накопичення за рахунок розширення діяльності. У середу допомагайте партнерам. Від них прийдуть позитивні новини і грошові надходження. З четверга по суботу Місяць у Козерозі допоможе вам переробити гору справ, якщо вас не відволікатимуть. Досліджуйте ринок, прицінюються, ведіть переговори. У неділю несподівана зустріч або листування можуть сильно вплинути на ваш настрій. Не робіть поспішних висновків.

Рак

Слідкуйте за тим, яка тема набирає обертів. Ініціатива переходить у ваші руки. Якщо минулого тижня ви щасливим чином уникли проблем, тепер можна розглянути список своїх бажань і щось реалізувати. Приступайте до запланованих справ у понеділок з ранку. У середу Місяць у поєднанні з Юпітером (теж вранці) зробить вашу зустріч або побачення особливими. Перед вами відкриється нова перспектива. Можливо, вам зроблять пропозицію. У п'ятницю непереборна перешкода виникне на шляху ваших планів. Не поспішайте діяти, все обміркуйте. Вихідні проведіть вдома.

Лев

Краса і комфорт зараз є важливими факторами успішної діяльності. У понеділок зранку зробіть щось важливе для вас. Цей день задасть настрій всього тижня. Можна робити покупки. Довіряйте тільки своїми уподобаннями. У вівторок і середу намагайтеся бути на виду, діліться думками та ідеями. Можлива зустріч з людиною, яка в чомусь вам допоможе. У п'ятницю підвищується аварійність; небажані поїздки та авіаперельоти. У неділю можливий конфлікт між старшими і молодшими або між «хочу» і «треба». Швидких рішень не буде.

Діва

Ви готові руйнувати звичні рамки, аби затвердити свої нові принципи. Щоб оточуючі не бунтували, дійте самостійно або зробіть вигляд, що просите про допомогу. Чим оригінальніші ваші ідеї, тим більше у вас буде однодумців. У понеділок зранку можна зайти до керівництва з пропозицією. З четверга по суботу Місяць у Козерозі змусить вас боротися з труднощами, але на інших не тисніть. Краще допоможіть, якщо просять. З усіх видів допомоги затребувана буде професійна і матеріальна.

Терези

Багато речей цього тижня стануть яснішими, а перспективи отримають розширення. У понеділок ймовірне отримання довгоочікуваної відповіді, важливих звісток. Колектив довірить вам роль представника своїх інтересів на території керівництва. Цей день може багато чого змінити у вашому житті та відносинах, не пропустіть його. З четверга по суботу Місяць у Козерозі змусить вас робити те, що не хочеться, об'єднавши всі наміри словом «треба». Остерігайтеся крадіжок, стежте за порядком у будинку. У неділю є ризик щось втратити або розлучитися з ілюзією. Потрібно знизити темп і скоротити витрати. У коханні проявляйте щедрість.

Скорпіон

У понеділок вдало пройдуть всі заходи, під час яких ви щось додаватимете, перевозитиме, обговорюватимете. Відповідний момент для початку програми навчання – мандрівка в далеке відрядження. Не відмовляйтеся від пропозицій, якщо їх роблять ті, кого ви давно знаєте. З четверга по суботу ретельно перевіряйте інформацію, не поспішайте приймати рішення. Корисна фізична робота. Небажаний підйом в гори, спуск під землю. У п'ятницю стримуйте себе в бажанні когось розлютити. У вихідні особисте життя буде на першому плані. Це день сюрпризів, і особливих планів на нього будувати не слід.

Стрілець

Несподівано і вдало складуться події в понеділок. Ви отримаєте результати швидше, ніж розраховували, і вони вас порадують. У понеділок вранці і в середу можна робити покупки. У п'ятницю небажано здійснювати грошові вклади і перекази. Нові знайомства можуть стати джерелом проблем. У чоловіків можливі проблеми через флірт, у жінок – сварки з подругами. Вихідні будуть метушливими. Все, що вдасться обговорити і намітити в неділю, дасть позитивні результати.

Козеріг

У понеділок ви можете щось зробити одним ривком, але потрібна сміливість і розуміння того, яку мету ви переслідуєте. Цей день може змінити не тільки поточну ситуацію, а й ваше життя в цілому. З четверга по суботу – ваш час. Якщо у вас є діти, знайдіть спосіб відкрити їм якусь частину світу або побувайте разом в цікавому місці. У неділю удача нікого не шукає. Слухайте інтуїцію, куди вам хочеться піти і з ким зустрітися.

Водолій

У понеділок ви можете отримати винагороду за роботу, виграти в конкурсі, блискуче пройти співбесіду. Хороший день для романтичної події. У вівторок і середу діліться думками з колегами і прислухайтеся до їхніх поради. Ви можете влитися в новий колектив, вступити в клуб, секцію, спробувати змінити спосіб життя і сферу інтересів. П'ятниця готує сюрпризи і випробування, причому заздалегідь про них нічого не буде відомо. Намагайтеся бути в тонусі, щоб вас не підвела реакція. У неділю, заради безпеки, відмовтеся від дискусій і суперечок.

Риби

Цього тижня не витрачайте час на порожні розмови. Ранок понеділка сприятливий для оформлення відносин, контракту, працевлаштування. У вівторок і середу не женіться за журавлем у небі. Присвятіть цей час творчості, особистим відносинам. Якщо у вас є діти, вони здивують і проблемами, і успіхами. У п'ятницю не довіряйте важливу інформацію нікому, хто може перейти вам дорогу. У вихідні не відмовляйте в допомозі друзям, якщо звернуться.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ