ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 22–28 ЖОВТНЯ
23.10.2018
163

На цьому тижні зірки посприяють завершенню давно початих справ і питань особистого характеру. Гороскоп на 22–28 жовтня допоможе кожному зрозуміти як залагоджувати непорозуміння і планувати час.

Овен

Гороскоп обіцяє Овну багато цікавих і важливих подій, але заради них не варто жертвувати найдорожчим. Близькі люди чекають від вас уваги, а ви з головою поринули в роботу. Розставте пріоритети, щоб не наробити глобальних помилок. Тим більше, що на цьому тижні у Овна є можливість відвідати семінари, курси та масові заходи. Від усього цього буде залежати зліт в кар'єрі. Період цього тижня незначний в любовній сфері. Якщо у Овна є сім'я і діти, то він «на коні». Ну, а у самотніх людей все піде не за планом. Ви – творець своєї долі, тому будьте ініціативнішими. Успішним виявиться відрядження за кордон. Заздалегідь підпишіть всі необхідні документи.

Телець

Період цього тижня здасться Тельцю надто активним, тому сили слід берегти. Пошуки нового місця роботи або кохання не увінчаються успіхом. Ви надміру зайняті думками про минуле, тому терміново від них звільняйтеся. Гороскоп рекомендує Тельцю шукати потрібну інформацію не в інтернеті та книгах, а від реальних людей. Бажано більше спілкуватися і зустрічатися. Про відпочинок не можна забувати, інакше підірвете здоров'я. Тиждень відмінно підходить для домашніх справ і зміцнення сімейних відносин. Врахуйте, якщо гординя і марнославство візьмуть верх – ви залишитеся самотнім. Тельцю необхідно подбати про духовну їжу і викоріненні недоліків.

Близнюки

Близнюків очікує чудовий тиждень, в якому не знайдеться місця ні для самоіронії, ні для критики від оточуючих. Навпаки, всі навколо зізнаватимуться вам у коханні, хвалитимуть таланти і навіть примиряться з вашої амбітністю. Проте гороскоп попереджає Близнюків –не зловіть зірку. Будьте вкрай уважні до власних бажань і проявів емоцій. Добре складуться поїздки у справах, відносини з родичами і юридичні питання. Період цього тижня стане для Близнюків стартом в щасливе майбутнє. Але для цього потрібно навчитися володіти собою, швидко реагувати на те, що відбувається і мислити позитивно. У фінансовій сфері не намагайтеся боротися з «вітряними млинами».

Рак

Гороскоп радить Раку взяти себе в руки, не панікувати і не підлещуватися до тих, від кого залежить ваша кар'єра. Ви і самі здатні зробити багато, варто лише захотіти. Швидко просунуться вперед фінансові справи, тому Рак до кінця тижня може стати багатим і задоволеним. Можна купити все, що запланували і навіть порадувати близьких людей подарунками. Взявши на озброєння здоровий спосіб життя, Рак усвідомлює, на який вірний шлях став. Період цього тижня допоможе відсікти все старе і непотрібне у коханні. Це своєрідна «операція», без якої б відносини з партнером не вийдуть на новий рівень. Якщо поїдете відпочивати на турбазу – познайомитеся з приголомшливими людьми.

Лев

Період цього тижня дозволить Леву побачити на власні очі, на що здатний він і ті, з ким він давно працює. Від колективної роботи буде залежати і фінансова сторона, і психологічна. Не потрібно докопуватися до дрібниць, особливо, в любовних відносинах. Займіться краще своїм хобі, творчістю або пошуком нової інформації. На цьому тижні ефективно пройде лікування давніх хвороб. Якщо Лев націлений на обстеження або хірургічні операції, то відкладати їх не варто. Романтична зустріч відбудеться в дальній поїздці, а підштовхне вас до неї давній друг. Що ж, тепер ви у нього в боргу.

Діва

Чудовий тиждень для Діви, у якої кар'єра і фінанси на першому місці. Ви досягнете таких висот, що навіть керівництво буде вражене. І справа тут не тільки в енергетичному підйомі, але і в бажанні довести на що ви здатні. Гороскоп рекомендує Діві згадувати на дозвіллі про відпочинок, близьких людей і хобі. Не сидіть в офісі або за комп'ютером знадто довго. Особливо, якщо маєте проблеми з хребтом або зором. Щоб період цього тижня позначився в житті Діви позитивними моментами, потрібно шукати неординарні способи самореалізації. Поставивши перед собою досяжні цілі, наполегливо до них йдіть. У коханні доведеться боротися зі своїми мінусами, щоб побачити плюси обранця.

Терези

Гороскоп пророкує Терезам успіхи в справах, на які раніше ви махнули рукою. Дивно, але тепер вони виявляться не тільки цікавими, а й допоможуть зміцнити фінансове становище. До речі, у висловлюванні «життя – боротьба» ви ще раз переконаєтеся. Особливо, коли обеззброїте конкурентів і усунете всіх суперників. Тиждень підходить для примирення з тими, з ким ви посварилися. І станеться це абсолютно випадково, що на краще. У Терезів можливі термінові поїздки, перельоти і переїзди в інше місто. Взагалі, період цього тижня буде надмірно активним і інтенсивним в роботі. Зате у коханні все спокійно.

Скорпіон

Цей тиждень Скорпіон проведе у напрузі, яка може відбитися на всіх сферах. Будьте вкрай обережні при виконанні фізичної роботи. Гороскоп радить Скорпіону заздалегідь передбачити всі варіанти, які допоможуть вирішити фінансові та соціальні проблеми. Якщо поведете себе вперто, то постраждаєте не тільки ви, але і ваша кар'єра. Гарний тиждень для подолання складнощів у взаєминах з близькими людьми. Скорпіону потрібно бути емоційно стриманим, щоб не створити конфлікт всередині себе і сім'ї. Не відмітайте в сторону проблеми, пов'язані з дітьми. Поїздка з особистих питань призведе до успіху.

Стрілець

Дивно, але Стрілець зможе повернути всі сформовані на цьому тижні обставини, на свою користь. Навіть, якщо будете поводити себе надто самовпевнено і честолюбно. Іноді й такі якості допомагають «вижити» у важкий момент. Гороскоп пророкує фінансові досягнення в тій сфері діяльності, на яку раніше ви намагалися зробити ставку. Зараз для Стрільця відкриті всі шляхи і дороги, тому пройдіться по них з гордо піднятою головою. Період цього тижня підходить для лікування, косметичних процедур і очищення організму. Головне, звернутися до досвідчених лікарів, а не самому собі прописувати ліки. У коханні Стрільцеві слід бути більш чуйним до обранця.

Козеріг

Гороскоп обіцяє Козерогу чимало важливих подій як в особистій, так і в робочій сфері. Ви зможете досягти запаморочливих успіхів, тільки не збийтесь з правильного курсу. Корисно зробити висновки в тому, що здається розмитим. На цьому тижні вдало складеться творчий процес, але без сторонньої допомоги не обійтися. Зверніться до людей талановитих і досвідчених в тій області, за яку відважно взялися. Що стосується грошей, то їх на тижні у Козерога буде достатня кількість. Ось тільки витрачати їх не потрібно, особливо, якщо плануєте подорож або покупку побутової техніки.

Водолій

Період цього тижня для Водолія здасться легким і приємним у всіх сенсах. Ви навіть серйозних проблем не помітите, настільки будете захоплені особистим життям і новим романом. Хоча, така легковажність може нашкодити. Гороскоп радить Водолію подбати про своє здоров'я, провести ряд процедур, що гартують і записатися на обстеження. Добре позначаться моменти, пов'язані з фінансами. В середині тижня ви отримаєте суму, яка давно крутилася в думках. Більше часу приділяйте близьким людям, дітям-підліткам і домашнім справам. Емоцій від спілкування буде сила-силенна, що додасть Водолія оптимізму.

Риби

Прекрасний тиждень для Риб, які нарешті вирішать господарські та майнові питання. Впливові люди підтримають фінансово, що теж важливо. Відрядження, переговори і семінари – ось що прогнозує гороскоп діловим Рибам. На жаль, ваша надмірна зайнятість може негативно позначитися на самопочутті. Так, і відносини з родичами зіпсуються. У коханні не дозволяйте собі капризи і нудьгу, а також припиніть підозрювати в зраді партнера. Період цього тижня застане деяких Риб зненацька в побутових питаннях. Намагайтеся вирішувати їх відразу ж і на місці, щоб вони не висіли важким тягарем. Можливий великий виграш і подарунок від близького друга.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ