ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 22-28 ТРАВНЯ
22.05.2017
466

Тиждень вдалий для спілкування з рідними та друзями, ремонту в будинку, переїзду. Однак питання грошей може викликати неабиякі суперечності та навіть конфлікти, тому краще не підіймати цю тему.

Овен (21 березня – 20 квітня)

У понеділок не беріться за все відразу, інакше розгубите свій ентузіазм. Справу, якій ви надаєте велике значення, почніть вранці у вівторок. На середині тижня вам додадуть нової роботи. Можливий серйозний розлад у стосунках, коли виявиться, що вами користуються. Із кимось ваші шляхи можуть розійтися назавжди. Якщо цінуєте відносини – будьте стриманими. Сприятливі дні: 26, 27 травня. Будьте уважні: 22.

Телець (21 квітня – 21 травня)

Дійте за принципом «очі бояться – руки працюють». Підведіть підсумки, похваліть себе, купіть щось приємне у середу. Ваші думки у четвер будуть повністю належати роботі. Займайтеся інвестиціями, укладайте угоди. Із оточуючими обговорюйте спільні інтереси, але не діліться своїми успіхами та планами. Сприятливі дні: 23 та 24. Будьте уважні: 25 травня.

Близнюки (22 травня – 21 червня)

Найдіть належне місце для розвитку своїх здібностей. Щось нове обов’язково до вас прийде цього тижня і це може вплинути на рівень досягнень у поточному році. Якщо у вас є діти, час задуматися над новими методами їх розвитку. Поїздки та загальні інтереси допоможуть порозумітися. Якщо ви вільні, то присвятіть більше часу захопленням і друзям. Сприятливі дні: 23, 26 травня. Будьте уважні: 28.

Рак (22 червня – 23 липня)

З’являться нові подробиці теми, яка вас хвилює. Особисті відносини є пріоритетними цього тижня. Можете зіткнутися із підступністю людей, які претендують на те ж, що і ви. У четвер краще сидіти весь час вдома, адже в будь-який момент можуть спіткати неприємності. А от у п'ятницю приступайте до справ, які довго не вирішувалися. Одруженим Ракам протипоказаний флірт. Сприятливі дні: 24 та 27. Будьте уважні: 28 травня.

Лев (24 липня – 23 серпня)

Ваша завзятість та працьовитість будуть відзначені. Але хтось націлений на результати ваших досягнень, і великий ризик того, що вас пограбують або обдурять. Цього тижня повністю зосередьтеся на завершенні справ. П'ятниця принесе добрі новини. Особливо це стосується робочих питань. Але можуть виникнути й неприємності, тому будьте уважні. Сприятливі дні: 23, 26 травня. Будьте уважні: 25.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Навантаження зросте, але ви з усім впораєтеся. Чим більша конкуренція, тим краще, адже ви зробите собі рекламу. Будьте обережні, якщо ваш керівник – жінка, особливо зі складною долею. У родині уникайте конфліктів щодо грошей. Сприятливі дні: 23 та 24. Будьте уважні: 26 травня.

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Бережіть себе! Можливі втрати або проблеми зі здоров'ям. Подбайте про легкий графік роботи. Не погоджуйтеся беззастережно на всі завдання керівництва. У четвер і п'ятницю пропозиції розглядайте, не відмовляйтеся, але відкладіть відповідь до наступної середи. В особистих відносинах очікуються конфлікти, можливо, пов'язані з грішми. Тому краще обговорити все, що турбує. Сприятливі дні: 25, 27 травня. Будьте уважні: 28.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Успіхи та втрати будуть йти нога в ногу. Прислухайтеся до своєї інтуїції, особливо у фінансових питаннях. У жінок можливі загострення захворювань репродуктивної сфери. Будьте ніжними із другою половинкою. Якщо в чомусь були неправі, визнайте це. Вихідні краще провести в спокої та мирі, без ризику і скандалів. Сприятливі дні: 23 та 27. Будьте уважні: 22 травня.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Ваші успіхи на роботі не завжди підтримують близькі. На першому місці повинно бути домашнє життя, інакше ваші плани можуть не здійснитися. Нова людина з’явиться у вашому житті. З нею ви будете вести справи. Шлюб або розлучення, новий контракт, великі угоди – теми цього тижня. Не робіть того, про що можете пошкодувати. Сприятливі дні: 23, 26 травня. Будьте уважні: 22.

Козеріг (22 грудня – 20 січня)

Проявіть свої сильні сторони. Вдалий день для підсумкової зустрічі та розмови – середа. У сімейних відносинах краще поступитися в грошовому питанні, аніж викликати образу партнера. Уміння володіти собою допоможе вам у ситуації, коли потрібно всіх вислухати, але відповідь притримати. Сприятливі дні: 24 та 25. Будьте уважні: 28 травня.

Водолій (21 січня – 19 лютого)

У першій половині тижня постарайтеся ліквідувати всі свої заборгованості. У п'ятницю вас може осяяти. Нові ідеї будуть прекрасні, але вам потрібно думати не про поточні, а глобальні речі, не про одноразову заробіток, а як подвоїти дохід. Чи не залучаються до ігор, за допомогою яких з вас витягують обіцянки. Для спілкування і романтики хороші дні п'ятниця та субота. У неділю вас чекають домашні справи. Сприятливі дні: 25, 26 травня. Будьте уважні: 28.

Риби (20 лютого – 20 березня)

Поняття справедливості буде визначати всі ваші думки та дії. Можливі конфлікти, але пам’ятайте, якщо грюкне дверима – це може бути назавжди. Настає час великих проектів в оселі. Ремонт, переїзд, придбання нерухомості, зустрічі з родичами – все це можна активно обговорювати. У вихідні рекомендується займатися виключно собою та обходити зону ризику. Сприятливі дні: 23 та 24. Будьте уважні: 26 травня.
ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ