ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 21–27 СІЧНЯ
21.01.2019
291

Гороскоп на 21–27 січня досить суперечливий. На одних чекають фінансові прибутки, безліч справ, поїздок. А іншим, навпаки, треба відпочити і розслабитися. Читайте гороскоп, щоб точно знати, на що чекати.

Овен

Овни цього тижня мають бути уважними. Дрібні неприємності будуть надходити з усіх боків. Вони не будуть серйозними, але все ж нерви попсують. Не дивуйтеся від раптового відключення опалення або поломки мікрохвильової печі та від витрат, пов'язаних з ремонтом. Це потрібно просто прийняти. На роботі тиждень пройде у метушні. Результатів не вдасться домогтися через відсутність чітких цілей. Прийти до тями від шаленої гонки Овни зможуть лише у вихідні. Зірки рекомендують провести їх подалі від метушні.

Телець

Тельцям цього тижня гороскоп пророкує складнощі у спілкуванні, викликані необхідністю пошуку спільного рішення. Конфліктна розмова назрівала довго, але, при всій готовності Тельців, вона може бути неконструктивною. Особливо, якщо це стосується робочих зобов'язань. В особистому житті серйозних змін чекати не варто, оскільки тиждень не найкращий для серйозних стосунків. У другій половині тижня настрій у Тельців покращиться, якщо вони знайдуть час зайнятися собою.

Близнюки

Зірки обіцяють Близнюкам позитивний тиждень. Вони будуть в центрі уваги, ось тільки іноді через те, що ними будуть безсоромно користуватися. Для того, щоб не жертвувати своїми інтересами, їм потрібно навчитися відмовляти. Ближче до вихідних можливі грошові надходження, що дозволить уникнути економії. Шопінг буде вигідним, хоча акцент йде на покупки для дому. Вихідні Близнюки проведуть в приємній обстановці, можливі несподівані зустрічі і цікаві заходи.

Рак

Ракам гороскоп передрікає важливу подію. Новий поворот у житті принесе позитивні емоції. Самотніх Раків чекають нові знайомства і зустрічі, які можуть перерости у щось серйозне. Не рекомендується вживати радикальних рішень, тиждень не надто підходить для них. В особистому житті можливі конфлікти з ріднею, які варто скоріше усунути. Роботи в цей період буде багато, в якийсь із днів доведеться затриматися на робочому місці, але врешті це окупиться.

Лев

Для Левів тиждень з 21 по 27 січня успішний для заробітків. Сприяти цьому буде їхня креативність. Гороскоп рекомендує не боятися сміливих рішень, наслідки яких можуть бути несподіваними. В особистому житті обстановка напружена, але не варто змінювати старого партнера на нового через часті конфлікти. Вже до кінця тижня настрій зміниться, Леви стануть менш вразливими і зрозуміють, що все не так вже й погано, як здається. У самотніх Левів можливі нові зустрічі.

Діва

У Дів тиждень не надто хороший для реалізації довгострокових планів. Не варто брати в борг гроші, намагатися вирішити квартирні питання або приймати рішення про зміну місця проживання чи створенні сім'ї. Тим, у кого вона вже є, краще приділити увагу партнеру. Можливо, причина погіршення відносин в байдужості і конфліктах, які виникають на рівному місці. Поганий настрій через ці негаразди збережеться до кінця тижня.

Терези

Гороскоп рекомендує Терезам проявити активність. Якщо її не буде, чекати результатів безглуздо у будь-якій сфері. Нерішучість заважає як на роботі, так і в особистому житті. До кінця тижня можливе поліпшення матеріального становища, що дозволить вирішити наявні проблеми. Для того, щоб не відчувати фінансових труднощів, не варто брати в борг або сподіватися на кредити. Для Терезів вони можуть принести проблеми. Уважніше в цей період варто ставитися до здоров'я.

Скорпіон

Сприятливий період для Скорпіонів. Їм гороскоп обіцяє душевну рівновагу не зважаючи на все, що відбувається навколо. На роботі нерви буде тріпати керівництво, в особистому житті – родичі зі своїми проблемами, але Скорпіони будуть спокійні і безтурботні. Нейтральне ставлення до подій не допоможе зберегти гарний настрій. Тому у вихідні рекомендується гарненько відпочити, щоб прогнати подалі погану емоції.

Стрілець

На Стрільців чекає чи не найкращий період для вирішення фінансових проблем. Тиждень не підходить для великих вкладень, Стрільцям рекомендується уникати серйозних витрат або зобов'язань. В особистому житті не все гладко. Сімейні Стрільці відчувають роздратування, їм здається, що відносини вже не ті. Але змінити ситуацію просто: потрібно проявити трохи більше уваги своєму партнеру. Вільні Стрільці в пошуку. Не варто домагатися уваги того, хто ігнорує. Зусилля не принесуть результату, справжнє кохання попереду.

Козеріг

Тиждень з 21 по 27 січня для Козерогів успішний для роботи. Вони втягнулися в робочий ритм після свят, сповнені сил і бадьорості. Важливо не зменшувати темп і тоді успіх в кар'єрі неминучий. Для тих, хто займається бізнесом, тиждень може принести нові робочі зв'язки, яких не варто уникати. У побуті Козероги не переймаються проблемами, хоча велика ймовірність, що доведеться займатися домашніми справами, пов'язаними з якоюсь дрібною поломкою. До кінця тижня велика ймовірність зустрічі зі старими друзями, але зірки рекомендують не надто поширюватися про проблеми або плани.

Водолій

Гороскоп на тиждень з 21 по 27 січня не обіцяє змін. В цей час Водоліям краще відмовитися від нових кроків, незалежно чи стосуються вони особистого життя, чи робочих планів. Навіть, якщо вони здаються привабливими, успіху не принесуть. Поки краще задовольнятися тими доходами, що є. Акцент краще зробити на дружні зустрічі, а не на побачення. Нові знайомства принесуть розчарування. Вихідні варто планувати заздалегідь і тоді все пройде як задумано.

Риби

Період меланхолії розтягнеться для Риб на цілий тиждень. Гороскоп на тиждень з 21 по 27 січня пропонує взяти себе в руки і зібратися. Якщо хочеться змін, не варто їх чекати , до них треба йти. Якщо проявити активність, велика ймовірність вирватися вперед перед конкурентами вже у другій половині тижня. В особистому житті не варто ідеалізувати партнера на шкоду собі. Вільним Рибам варто бути уважнішими, можливо, поруч знаходиться не та людина і надії марні.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ