ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 17 – 23 ВЕРЕСНЯ
17.09.2018
262

Гороскоп на тиждень 17 – 23 вересня для всіх знаків Зодіаку допоможе кожному правильно скласти свій графік та скоригувати поведінку.

Овен

У період цього тижня Овну потрібно бути впевненим у своїх діях і почуттях. Приємно пройдуть зустрічі з новими людьми, особливо, якщо вони несподівані та сповнені емоціями. Можливі дрібні крадіжки і обмани, як прогнозує гороскоп. Щоб заздалегідь попередити захворювання, проведіть профілактичні процедури. Тиждень сприятливий для подорожей і ремонту квартири. Якщо Овен заздалегідь підготував будівельні матеріали, то всі заходи пройдуть на вищому рівні. Не втручайтеся в суперечки з досвідченими в комерційних справах партнерами.

Телець

Тиждень обіцяє Тельцю численні успіхи і перемоги, які дозволять поглянути навіть на проблеми позитивно. Мозковий штурм Тельцю слід застосувати у творчій роботі, як радить гороскоп. Викладайте свої думки та ідеї конструктивно, щоб період цього тижня не пройшов даремно. Важливий етап у коханні чекає на Тельця, який знаходиться на роздоріжжі – зміцнити союз чи розлучитися з обранцем. Не наробіть помилок, вони виявляться непоправними. Незабутньою буде поїздка за місто, особливо, в компанії друзів.

Близнюки

Гороскоп радить Близнюкам бути вкрай обережними у висновках і вчинках. Є ризик отримати не тільки «жорстокий урок», а й випробувати страх втрати. Для комерційних успіхів – відмінний тиждень, який дозволить змінити ситуацію у фінансах та отримати прибуток. Екзамен на міцність у коханні буде корисним для Близнюків, але будьте лояльнішими до всього, що скаже обранець. Період цього тижня зміцнить прагнення у тих сферах, на які раніше ви не звертали уваги. Відмовтеся від слова «не можу», тоді досягнете всього, що хочете. Можливі знайомства з важливими людьми, як в духовному, так і професійному плані. Поїздки не принесуть нічого, крім розчарувань.

Рак

Період цього тижня подарує Раку яскраві зміни в житті. Творчі пориви виявляться вище того, що ви собі намітили. У технічних і економічних сферах – справжній аврал, тому зверніться за допомогою в юридичні інстанції. Гороскоп рекомендує Раку змінити позиції в колективі, а також слухати кожне слово шефа. Нові завдання не для того, щоб їх просто записали в блокнот. Не ігноруйте на тижні навіть дрібні проекти, вони зміцнять ваш професіоналізм. У коханні Раку теж потрібно потрудитися, а не лінуватися. Особливо, якщо ваш роман недавно «народився». Ви чуйні й турботливі від природи, отож не знижуйте планку.

Лев

Цього тижня сповнюйтесь оптимізмом і здоровими амбіціями. Леву слід хапатися за будь-яку роботу, щоб отримати гроші і визнання. У деяких моментах потрібно промовчати, а ось в колективі більше говоріть – пропонуйте ідеї і навіть критикуйте недбайливих співробітників. Період цього тижня не можна назвати сприятливим для здоров’я. Особливо вразливою у Лева виявиться ендокринна система, печінка і спина. Корисно відпочити в колі сім'ї, на турбазі або попрацювати на дачі. Гороскоп рекомендує розпланувати бюджет так, щоб покупки виявилися вигідними, а шопінг – приємним. У коханні Удача на боці красеня-Лева.

Діва

Гороскоп пророкує Діві невеликі, але все ж заминки у робочій сфері. І, як би ви не крутилися, все піде шкереберть. Можливо, взяти відгул або піти у відпустку? Відпочинок піде на користь, а ось бурхлива діяльність підірве здоров'я і відніме багато сил. Період цього тижня подарує сімейним Дівам незабутні враження після спілкування з дітьми. Ви дізнаєтеся стільки нового і цікавого, що голова піде обертом. Тиждень ефективний для зміни іміджу, покупок одягу і відпочинку на природі. Фінансові плани можуть зірватися у Діви в останній момент. Але якщо є «золотий запас», то засмучуватися не варто. Надолужите згаяне і отримаєте ще більше.

Терези

Цього тижня у Терезів моментально налагодиться плачевний фінансовий стан. Несподівані ситуації в особистій сфері змінять звичний хід подій. Терези дізнаються малоприємні речі про людину, в яку шалено закохалися. Гороскоп пророкує сутички з конкурентами і конфлікти з опонентами. Тільки без грубощів, будь ласка. Дипломатичність на цьому тижні повинна бути в пріоритеті. Терези можуть не тільки наздогнати, а й перегнати бізнес-партнерів. Особливо, якщо не стануть розповідати про свої плани на майбутнє.

Скорпіон

Гороскоп обіцяє Скорпіону бурю після довгого затишшя. До того ж як у роботі, так і в особистому житті. Ви опинитеся у вирі подій, про які й мріяти не сміли. Творчі плани мають шанси реалізуватися, а також проштовхнути Скорпіона на високу сходинку кар'єри. Період цього тижня може негативно позначитися на самопочутті, якщо працювати занадто багато. У родині Скорпіону краще покладатися не так на інтуїцію, як на поради родичів. Тиждень хороший для навчання, семінарів і психологічних курсів.

Стрілець

Щоб тиждень подарував Стрільцю суцільні радощі та щастя, потрібно кожен день рано вставати, посміхатися оточуючим, старанно працювати і стати впевненішим. Вас обов'язково помітять, а творчі таланти оцінять. Гороскоп пророкує Стрільцю удачу в грошах. Це може бути виграш в лотерею, відсотки за виконану роботу і аванс за проект, який поки ще перебуває в «зародку». Цинізм у коханні – річ шкідлива, тому будьте м'якшими і щирішими у стосунках з обранцем.

Козеріг

Період цього тижня для Козерога виявиться бажаним у всіх сенсах. Навіть подорож, яку запропонує друг, ви вважатимете «межею мрій». Нестача фінансів зіпсує настрій, але гороскоп радить підрахувати витрати. Тоді можна побачити, де ви реально промахнулися. Козеріг по натурі практичний, але в магазині часто забуває «включити» режим економії. Тиждень мало підходить для обіцянок і клятв вірності, тому у коханні поводьтеся стриманіше. Можливе знайомство в дорозі, яке переросте в міцну дружбу. Новини здалеку змусять Козерога зрушити з насидженого місця роботи. Переїзд може стати раптовим, але перспективним.

Водолій

Тиждень для Водолія пролетить, як один день. І причини тому – робоча метушня, вирішення особистих проблем і справжнє полювання за грошима. Гороскоп пророкує Водолію цікаве знайомство, яке трапиться в компанії давніх друзів. Ось тільки, як його трактувати – роман або дружба, ви не визначитеся. Лінь може напасти у невідповідний момент, коли вам запропонують вигідний проект. Період цього тижня запам'ятається Водолію приїздом гостей, приємними новинами і відвертою розмовою з одним із друзів. Бережіть зір і хребет, менше сидіть за комп'ютером.

Риби

Гороскоп гарантує Рибам успіх на професійній ниві, прибуток і щастя у коханні. Але доведеться йти «крізь терни до зірок». Тільки старанна робота над собою, відмова від егоїзму, позитивний настрій допоможуть Рибам наблизити удачу. З фінансами розлучайтеся легко, щоб вони «липли» до вас ще сильніше. Ну, а якщо не вірите в прикмети, то працюйте до сьомого поту. До речі, теж допомагає збагатитися. На цьому тижні будуть неймовірно яскраві моменти, які Рибам захочеться закарбувати в своїй пам'яті навічно.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ