ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 15–21 ЖОВТНЯ
16.10.2018
158

Гороскоп на тиждень з 15 по 21 жовтня допоможе зрозуміти яких помилок слід уникнути, щоб наступні сім днів пройшли успішно і без неприємностей.

Овен

Період цього тижня буде для Овна приємним і продуктивним, якщо змінитися внутрішньо. Стати більш поблажливим і врівноваженим, а також позитивно подивитися навіть на складні речі. Далекі відрядження принесуть дохід, але сподіватися на величезні суми марно. Таємниці душі, як і секрети особистого життя, Овну краще тримати при собі. Гороскоп радить взяти на замітку проблеми, від вирішення яких ви відмовилися раніше. Гарний тиждень для налагодження зв'язків комерційного характеру. Не виключені непередбачені ситуації, грошові витрати і побутові труднощі. Якщо у Овна є хронічні захворювання шлунково-кишкового тракту, то потрібно терміново сісти на дієту і ґрунтовно підлікуватися.

Телець

Гороскоп обіцяє Тельцю непрості взаємини з колегами і партнерами по бізнесу. Можливо, причина у вашій надмірній тязі до слави, лідерства та наживи. Врахуйте, що так ви розгубите всіх, хто вам допомагає і підтримує морально. Тиждень підходить для реалізації творчих планів. Якщо Телець мудро підійде до фінансових вкладень, то підпише вигідний контракт. Вирушаючи в далеку подорож, слід перевірити стан здоров'я і власного гаманця. Тельцю потрібно звернути особливу увагу на хронічні захворювання і психологічне самопочуття. Період цього тижня чудово підходить для заручин.

Близнюки

Тиждень ідеальний для будь-яких починань, тому Близнюкам можна сміливо братися за креативні і прибуткові проекти. Нехай гроші вони принесуть не відразу, проте стануть відмінною підмогою для реалізації задуманого. Не варто забувати про навчання, підвищення кваліфікації та партнерські відносини. Гороскоп рекомендує Близнюкам взяти гроші в борг, якщо вони терміново знадобляться на потреби сім'ї або лікування. Тут, як то кажуть, питання не обговорюється. Період цього тижня важко назвати безхмарним. Особливо, якщо справа стосується почуттів. Роман стане яскравішим і міцнішим, якщо Близнюки стануть довірливіші і стабільніші. Забудьте про свою легковажну поведінку.

Рак

Період цього тижня принесе Раку море позитивних емоцій і гарних новин. Сприятливо пройдуть сеанси, спрямовані на зміцнення психіки, омолодження організму і духовного очищення. Гороскоп радить Раку записатися на йогу, фітнес або зайнятися рукоділлям. У робочій сфері нічого глобального не відбудеться. Хоча, рутинні і дрібні завдання можуть принести величезну користь. Причому, і матеріальну. В кінці тижня Раку можна зустрітися з друзями, посидіти в кафе або сходити на прем'єру в театр. Культурні заходи наповнять натхненням і додадуть ентузіазму у творчій роботі.

Лев

Гороскоп пророкує Леву неоднозначний період, коли багато справ і особисті інтереси доведеться відставити убік. Більше займайтеся тим, що принесе успіх суспільству, а також друзям і близьким родичам. Тиждень хороший для благодійних цілей, капіталовкладень і планів на майбутнє. Доведеться відмовитися від усього, що заважає повноцінно мислити і працювати. Це можуть бути люди, побутові проблеми і флірт. У період цього тижня Леву необхідно націлюватися на самоосвіту, виправлення помилок і викорінення шкідливих звичок. Питання, які потребують моральних навантажень і пересувань, заведуть Лева у непролазні нетрі. Тут без підтримки не обійтися.

Діва

Діву очікує чудовий тиждень, в якому знайдеться час і для активної роботи, і для відпочинку з близькими людьми. Нехай все йде своєю чергою. До речі, самопочуття у Діви буде відмінним. Гороскоп радить зміцнювати нервову систему, ось тут можуть бути різкі перепади настрою і психози. Період цього тижня не підходить для досягнення фінансових цілей. Амбіції є, а ось сил і енергії замало. Діві потрібно збирати нову інформацію, щоб не опинитися без грошей.

Терези

Період цього тижня відкриє перед Терезами нову і світлу дорогу, по якій краще крокувати разом з надійними товаришами. Придивіться до колег і друзів, з ким ви точно підете в розвідку? Першочергово доведеться вирішувати проблеми, пов'язані з фінансами та бізнесом. Гороскоп рекомендує згадати про давніх партнерів. Рекламні та творчі проекти дозволять Терезам стати вищими на голову. Ваші таланти помітять всі. Тиждень підходить для відряджень на далеку відстань. Головне, заздалегідь передбачте всі мінуси і плюси поїздки, щоб не потрапити в неприємності з документами.

Скорпіон

Гороскоп радить Скорпіону впевнено дивитися вперед, інакше всі ваші слабкі сторони, як і сумніви, опиняться на поверхні. Тоді не ображайтеся на критику ззовні, підколи і плітки. Спробуйте не тільки на словах і папері, але і в діях довести керівництву свій професіоналізм. В особистій сфері у Скорпіона більше прикростей, ніж щасливих моментів. Що ж, самі винні, що знову дозволили влізти у своє життя колишньому коханому. Період цього тижня не підходить для таких експериментів. Навпаки, Скорпіону потрібно знайомитися з новими людьми, будувати плани на майбутнє і бути на позитиві. Здоров'я може підкосити застуда або ангіна.

Стрілець

Якщо можна охарактеризувати цей тиждень одним словом, то це «гойдалки». Стрільця буде кидати то в жар, то в холод. Причому, навіть від тієї роботи, яка раніше була в радість. Не потрібно йти на поводку у власних бажань і пристрасті. Любовна лінія нерівна, тому над відносинами Стрільцеві слід наполегливо працювати. Гороскоп радить стати цілеспрямованим і мудрішим, а якщо цих якостей мало, то шукайте підтримки у досвідчених людей. Період цього тижня зажадає від Стрільця колосальних зусиль в діловому партнерстві. Від поїздок не відмовляйтеся, вони відкриють перспективну дорогу для кар'єрного злету. Корисні спортивні заняття, фізична праця і плавання в басейні.

Козеріг

Період цього тижня змусить Козерога неабияк розщедритися. Але всі витрати будуть дійсно необхідними. Є шанс знайти додатковий дохід, якщо зв'язатися з потрібними людьми. Головне, ні у кого і ніщо не вимолювати. Гороскоп радить Козерогу бути тактовним і етичним. До речі, в особистих відносинах теж не заважає змінити тактику поведінки. Вдалий тиждень для зміцнення організму і підвищення імунітету. Але застосовуйте тільки ті кошти, якими користувалися раніше. Сприятливо відпочити за містом, в горах або в сільській місцевості. У Козерога відкриється «друге дихання» і з'являться свіжі думки.

Водолій

Гороскоп рекомендує Водоліям переглянути графік роботи і навести порядок в документації. Якщо ви працюєте в офісі, то потрібно гармонізувати і робоче місце. Здавалося б, небагато, а від цього залежить як загальне самопочуття, так і ефективність. Період цього тижня буде виснажливим для Водолія, що йде всупереч громадській думці і соціальним принципам. Не сперечайтеся з впливовими людьми, це породить конфлікти. Тиждень актуальний для налагодження фінансових справ. Від далеких подорожей відверне якийсь важливий захід. Сім'я повинна бути на першому місці.

Риби

Вдалий тиждень для Риб, у яких в скарбничці планів є творчі та інтелектуальні завдання. Якщо переступите через лінь і амбіції, то доля винагородить вас. Не потрібно суперечити всім, хто намагається вам допомогти. Особливо, якщо це давні друзі або кохана людина. В амурних справах у Риб все складеться успішно, коли вони вирішать якусь побутову проблему. Гороскоп обіцяє несподіваний прихід грошей, спадок і нові проекти. Не виключена посилка або переказ від родичів, що живуть за кордоном або в іншому місті. Період цього тижня приведе старанних Риб до великих відкриттів, без яких раніше неможливо було подолати перешкоди в професійній сфері.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ