ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 15 – 21 ЛИПНЯ
15.07.2019
187

Гороскоп на 15 – 21 липня різний, на одних чекає спокійний та приємний тиждень, іншим же потрібно докласти максимум зусиль, аби досягнути бажаного результату.

Овен

Овнам варто не втрачати пильності, інакше вони пропустять щось важливе у житті одного з членів сім'ї. Можливо, мова йде про рідних, з якими ви через певні причини не спілкуєтеся. Економте гроші, особливо ті, які є частиною сімейного бюджету. Більше ходіть пішки, намагайтеся не перегріватися на сонці. На деякі речі Овни дивитимуться по-філософськи, це дозволить їм не панікувати перед труднощами.

Телець

Тельцям доведеться мати справу з внутрішніми суперечностями. Напружений діалог з власним «я» призведе до депресії або апатії, через що знизиться ваша працездатність. Можливий розвиток й іншої психосоматичної недуги. Зверніться до професіонала, який пояснить вам, як поводити себе у складній ситуації та проводити самоаналіз. Зверніться до книг з психології, дійте мудро. Не витрачайте даремно енергетичний потенціал. До кінця тижня виникнуть справи, які зажадають від вас повної самовіддачі.

Близнюки

У сімейних справах уникнути помилок Близнюкам не вдасться. Не поспішайте відстоювати свою думку та доводити власну правоту. Нехай оточуючі висловлять свою думку, бачення ситуації. На професійній ниві все буде теж не так чудово, як хочеться. Уникайте конфліктів з керівником, щоб не втратити роботу. Надовго стіни будинку не залишайте, якщо тільки не збираєтеся у відрядження або подорож. Хочете реалізувати себе в бізнесі? Перевіряйте ті поради, які знаходите в інтернеті.

Рак

Продуктивність роботи Раків цього тижня знизиться. На першому плані для представників цього знаку буде відпочинок і вечірки, а не побут чи робочі обов'язки. Ніхто не забороняє відпочивати, проте надмірності не допускайте. На вихідних передбачаються великі витрати. Відкладіть подачу позову до суду, відвідування державних установ, інші поїздки. Приділіть увагу молодшим членам сім'ї. Можлива зустріч з людиною, яку ви давно не бачили.

Лев

Тиждень для Левів буде завантаженим, це пов'язано з великою кількістю важливих справ. На початку представникам цього знаку вдасться взяти хороший життєвий темп, але ближче до вихідних боротися з почуттям втоми буде складно. Зупиніться, щоб озирнутися навколо, знайдіть розраду у приємних дрібницях. Подумайте про справжні цінності, відкиньте те, що неактуально для вас. Виберіться за місто, на природу. Сімейним Левам рекомендується влаштувати партнеру «романтик».

Діва

На Дів чекають події, які стануть доленосними. Можливо, Діви-одинаки створять нові відносини. Змиріться з думкою, що у ваше особисте життя сторонні лізтимуть регулярно. Впоратися з роздратуванням допомагатимуть родичі і друзі. Проте останні не допоможуть вам у фінансовому плані. У цій сфері з труднощами доведеться справлятися самостійно.

Терези

Розподіляючи повноваження на роботі – не бійтеся першорядної ролі. Дійте сміливо, залишайтеся впевненими у своїх силах, навіть, якщо ви беретеся за проект, який не викликає у вас натхнення або позитивних емоцій. Впоравшись з поставленим завданням успішно, ви досягнете кар'єрного росту. Давно хотілося відкрити свій бізнес? Період для реалізації такої ідеї чудовий. Чергуйте роботу і відпочинок, щоб організм встигав відновлюватися, і не відчувалася втома.

Скорпіон

Всі сили Скорпіони кинуть на досягнення успіху на професійній ниві. Багато Скорпіонів наважаться на розширення власного підприємницького бізнесу. Ваші старання дадуть хороший результат, проте не відмовляйтеся від підтримки людини, яка користується у вищих колах популярністю. Звертайте увагу і на тих, хто для вас авторитет. На особистому фронті обійдеться без драм. Закохані в когось? Початку відносин доведеться трішки почекати.

Стрілець

Стрільці отримають масу шансів продемонструвати оточуючим власну красу, чарівність і дотепність. Не відмовляйтеся від заходів, де збереться багато людей, яких ви не знаєте. Там ви знайдете людину, яка стане надійним бізнес-партнером. Можлива і фатальна зустріч у плані кохання. Ви займаєтеся бізнесом? Такий захід подарує вам зустріч з хорошим інвестором. В іншому тиждень не принесе несподіваних подій.

Козеріг

Життєві труднощі Козерогів турбувати не будуть. Це дозволить зосередитися на облаштуванні будинку, налагодженні особистого життя і саморозвитку. Головним пріоритетом для вас на тижні є відпочинок? Нічого поганого в пасивному відпочинку немає. Неквапливо поринете у віртуальний світ, прочитайте книги зі свого списку. Головне, не залишати будинок і не вирушати в подорож, не переїжджати на інше місце, щоб не засмучуватися через непередбачені обставини, які зруйнують ваші плани.

Водолій

Водоліям рекомендується більше рухатися, не відмовляйтеся від піших прогулянок. Займіться здоров'ям, вирушайте в медичний заклад для проходження повного медогляду. Тиждень принесе нові цікаві знайомства. Серед нових знайомств будуть і люди іншої національності. Перебуваєте у пошуку кохання? Прислухайтеся до внутрішнього голосу. Доля чекає на вас там, де ви найменше очікуєте зустріти її.

Риби

Зменшіть оберти. Не потрібно ставити перед собою нові цілі, не відновившись після досягнення колишніх. Перевірте свої органи шлунково-кишкового тракту, відпочиньте. Відмовтеся від реалізації нових проектів і планів. Все, що ви захочете поміняти, призведе до наслідків, які вас не порадують. Риби похилого віку повинні більше часу проводити з молодшими родичами.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ