ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 13–19 ТРАВНЯ
13.05.2019
303

Гороскоп на 13–19 травня обіцяє багатьом знакам Зодіаку нарешті вийти на нову дорогу, розширити світогляд та змінити пріоритети. Проте пам’ятайте – уміння тверезо оцінювати ситуацію на цьому тижні знадобитися усім.

Овен

Овнам не варто лінуватися. Найближчим часом буде вирішуватися їхня доля (рівень доходу, посада, інші важливі питання). Не забувайте про те, що кращі поради зараз вам можуть дати рідні, особливо, старші члени сім'ї, навчені досвідом. Відмовтеся від поїздок, відвідування розважальних заходів. Можливо, ви отримаєте чудову можливість відпочити. Все відбудеться спонтанно (мова йде про запрошення на вечірку чи незаплановану зустріч). Ставтеся дбайливо до того майна, яке вам передали на зберігання.

Телець

Тельцям потрібно припинити займатися «благодійністю» – приділяти чужим проблем більше уваги, ніж власним. На робочому місці краще відмовитися від спілкування з балакучими людьми, щоб не упустити кілька можливостей для кар’єрного зростання. Період оптимально підходить для відкриття власної справи, пошуків нових джерел доходу. В особистому житті ніяких проблем не передбачається.

Близнюки

Близнюкам не вдасться справити враження на тих людей, від яких зараз багато чого залежить у професійній сфері. Ставтеся до цієї невдачі по-філософськи. Пошукайте вільний час для аналізу минулого і всіх, допущених вами, помилок. Не ігноруйте близьких, які потребують вашої допомоги. Можете відправитися на шопінг, зав'язати нові знайомства, зробити вдома перестановку, викорінити шкідливу звичку. Не забувайте стежити за своїм раціоном.

Рак

У плані інтелектуальної роботи Ракам зараз потрібен спокій. Час сприятливий для відпустки, поїздки на дачу. Якщо залишити межі міста не вдається, спробуйте не падати духом, зосередьтеся на тому, як ви можете змінити свої побутові звички. Час ідеальний для того, щоб налаштуватися оптимістично, переглянути свій раціон. Юні Раки можуть не сумніватися в тому, що зараз Удача допоможе їм завести нові знайомства. Залиште віртуальний світ і насолоджуйтеся реальністю.

Лев

Усі любовні реформи на цьому тижні пройдуть успішно. Не бійтеся ризикувати, діяти сміливо. Зараз ви можете завершити старі відносини і почати нові. Пам'ятайте, що ви чарівні, а перед вашою левовою чарівністю не можна встояти. Зайнявши таку позицію, ви можете досягти успіху не тільки на особистому фронті, але і в матеріальному плані. Відмовтеся від покупок в кредит, від спонтанних рішень щодо переїзду. Не соромтеся звертатися за допомогою до друзів, або родичів. На вихідних виберіться на природу.

Діва

Відмовтеся від контактів з тими людьми, чиє минуле можна назвати темним. Такі авантюри нічим добрим не закінчаться. Спробуйте уберегти свій гаманець і ділову репутацію. Хвилювати вас на цьому тижні може здоров'я. Дівам за 40 не варто багато засмагати. В цілому бажано чергувати відпочинок і навантаження, намагатися знаходити джерела насолоди в чомусь простому і повсякденному. Якщо вам випаде можливість пройти курси підвищення кваліфікації – хапайтеся за неї.

Терези

Терезам потрібно перестати замикатися в собі, інакше вони неминуче почнуть страждати від того, що називають «осінньою тугою». Стабілізуйте свій емоційний фон, налаштуйтеся на хвилю позитиву, щоб в майбутньому досягти більшого на роботі і на особистому фронті. Якщо ви самотні, не забудьте частіше озиратися на всі боки. Не виключено, що зараз ви зустрінете ту людину, яка призначена вам долею. Не зловживайте чужою довірою, відмовтеся від прийому спиртних напоїв.

Скорпіон

У Скорпіонів з'явиться ідеальна можливість показати всім на роботі, чого вони варті. Це дозволить досягти більшого на роботі, допоможе обійти конкурентів, зміцнити свою позицію на професійній ниві. Якщо зараз для вас вкрай важливо налагодити особисте життя – спирайтеся на шосте чуття. Однак не поспішайте прислухатися до підказок інтуїції щодо долі інших людей. Навчіться бути уважними до оточуючих, не вчіть їх життю, а просто вислухайте.

Стрілець

Стрільці повинні покинути зону комфорту. На роботі доведеться зіткнутися із завантаженістю. Якщо зараз ви зосереджені на здобутті освіті, то вам доведеться багато працювати для того, щоб надолужити згаяне. Якщо ви вийшли на пенсію або пішли у відпустку – готуйтеся до того, що будете змушені витрачати всі сили на турботу про близьку людину. Не виключено, що ви почнете з'ясовувати стосунки з партнером. Напружена ситуація вирішиться ближче до вихідних.

Козеріг

Козерогів на цьому тижні будуть багато критикувати. Критика виходитиме з боку керівника. У складних напружених розмовах краще зайняти позицію смиренного прийняття негативу. Якщо ви не хочете миритися з тим, що зараз відбувається, вплиньте на оточуючих, використовуючи свою харизму. Остання допоможе і в справах кохання, особливо тим, хто зараз знаходиться на межі розлучення.

Водолій

Не пускайте на самоплив ті справи, від яких багато чого залежить у вашому професійному середовищі. Пошукайте в собі сили для вирішення актуальних проблем (навіть, якщо вони стосуються організації відпустки). Водоліям, які вже пішли у відпустку, потрібно почати по-іншому планувати дні, проведення часу. Відмовтеся від вечірок, прийому алкоголю, переїдання. Краще займіться спортом, зустріньтеся з друзями, виберіться з близькими за місто. Хороший варіант – нескладна робота на дачі.

Риби

Деякі Риби опиняться в центрі уваги людини, яка допоможе їм вирішити багато проблем за рахунок корисних зв'язків. Лише одна ключова зустріч вплине на хід подій протягом семи днів. В особистій сфері змін не передбачається. Сімейні Риби повинні бути більш уважними до своїх партнерів, щоб не сваритися з ними через дрібниці. Юні представники знака повинні сміливо вирішувати всі непорозуміння, не замикаючись в собі.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ