ГОРОСКОП ДЛЯ ВСІХ ЗНАКІВ ЗОДІАКУ НА 11 – 17 ЛЮТОГО
11.02.2019
272

Гороскоп на 11–17 лютого здебільшого радісний та успішний. На багатьох чекає успіх у всіх починаннях та справах. Покращиться самопочуття та настрій. Проте на декого чекатиме легка меланхолія. Читайте гороскоп для всіх знаків зодіаку, щоб бути готовими до нового тижня.

Овен

Овнам гороскоп обіцяє енергетичний підйом, їм під силу будь-які починання. У передчутті весни, Овни готові згорнути гори. Представники знаку будуть успішні в роботі, але з цим же абсолютно запустять особисте життя. І дарма, адже астрологічний прогноз пророкує нові зустрічі та знайомства. Якщо у вашому житті були розчарування – не варто повністю відмовлятися від спілкування. Обміркуйте пропозиції, які отримаєте в п'ятницю. Вихідні варто провести спокійно, це дозволить відновити сили.

Телець

Тельцям знадобиться багато сил, щоб не потонути у вирі бурхливого роману. В середині тижня ситуація може прояснитися, однак астропрогноз рекомендує Тельцям, будуючи особисті відносини, не забувати про роботу. Велика ймовірність отримати догану, яка стане результатом невиконаних зобов'язань. Відновити сили і знайти відповіді на питання, що цікавлять, допоможе зустріч з близькими друзями. Вона допоможе відновити емоційні ресурси.

Близнюки

Досить складний період для Близнюків. Зірки рекомендують не приймати важливих рішень і не починати нових справ. Час несприятливий для з'ясування відносин. Розставити всі крапки або довести свою думку не вдасться, а ось спричинити сварку дуже легко. Надмірна самовпевненість може призвести до конфліктів з близькими. Виплеснути енергію краще у спорті, але обирайте нетравмуючі види.

Рак

Тиждень не принесе Ракам істотних змін. Ваш час захоплять дрібні побутові проблеми, які призведуть до додаткових витрат. Фінансове становище це дозволяє, хоча спочатку ці кошти планувалося витратити в інше русло. На роботі все спокійно, хоча деяким представникам знака може надійти приваблива пропозиція. Зірки не рекомендують відразу приймати радикальне рішення, час сам все розставить на свої місця.

Лев

Тиждень для Левів буде суперечливим. З одного боку він наповнений несподіваними подіями, а з іншого – не всі вони виявляться радісними. Леви намагаються йти до поставлених цілей, проте їм це не завжди вдається. Не хвилюйтеся – більшість проблем вирішаться самі, без ваших зусиль. В особистому житті не все гладко. У сімейних Левів виникають конфлікти і образи на рівному місці. Ті Леви, які лише починають будувати відносини, можуть в них розчаруватися. У вихідні варто бути уважнішими до грошей, зайві витрати не потрібні.

Діва

Діви відчувають занепад сил. Тому зірки рекомендують уважніше ставитися до свого здоров'я – ведіть здоровий спосіб життя. Тиждень хороший для занять спортом. У матеріальному плані період не ідеальний. Краще відмовитися від бездумних витрат. Можливо, гроші знадобляться найближчим часом, тому зберігайте фінансову стабільність. В особистому житті важливо пам'ятати, що відносини будують двоє, тому треба бути уважними до другої половини, а не ображатися на те, що Дів не розуміють з півслова.

Терези

Гороскоп радить Терезам приділити увагу особистому житті. Тиждень чудовий як для побудови нових відносин, так і для відновлення старих. Навіть від випадкового знайомства або зустрічі можна очікувати приємних сюрпризів. У роботі все не так прекрасно. Терези не усвідомлюють чи влаштовує їх така ситуація, чи ні. Не радує і матеріальний спад. Стабілізувати фінансові справи допоможе розумна економія.

Скорпіон

Тиждень бентежний для Скорпіонів. Причина в самоаналізі. Скорпіони дуже вимогливі до себе, але не варто звинувачувати себе у всіх неприємностях. Проблеми на роботі пов'язані аж ніяк не з поганим виконанням обов'язків представниками знака. Не варто намагатися змінити ситуацію радикально, просто так склалися зірки. Вихідні дні варто провести з сім'єю. Гороскоп віщує, що родичі можуть вимагати до себе особливої уваги ближче до кінця тижня.

Стрілець

Цього тижня Стрільці не такі успішні, як хотілося б. Зірки дають знак: не йдіть напролом. Достатньо лише трохи почекати і ситуація зміниться сама. Не тішить фінансове становище, яке хочеться поліпшити. Для цього доведеться більше працювати, що негативно позначиться на самопочутті. Для того, щоб не підірвати здоров'я, у вихідні важливо добре відпочити. Найкраще зробити це у веселій компанії, і не сумувати на самоті. На цьому тижні Стрільцям властива хандра.

Козеріг

Астропрогноз віщує, що Козероги відчувають легку втому і смуток. Пояснення цьому просте: сірість за вікном не сприяє підвищенню настрою. Однак покращити його можна лише власними зусиллями. Не потрібно піддаватися меланхолії, зірки рекомендують Козерогам більше бувати на людях і не відмовлятися від спілкування і нових зустрічей. Це період пошуку нових занять або захоплень, навіть, якщо на перший погляд ті здаються не зовсім звичними.

Водолій

Водолії проведуть тиждень під девізом здорового егоїзму. У цьому є своя перевага: іноді потрібно відсунути в сторону чужі інтереси. Прекрасний час для того, щоб спробувати щось нове. Зірки обіцяють підтримку у будь-яких починаннях, якщо вони не пов'язані з отриманням матеріальної вигоди. Вихідні краще провести з близькими по духу людьми, добре, якщо є можливість виїхати на природу.

Риби

Період чудовий для налагодження відносин. Якщо Рибам здається, що вони зайшли в глухий кут, час розставити всі крапки. На робочому місці Риби цілком успішні. Вони впевнено впораються з покладеними завданнями. Середина тижня чудово підходить для прийняття сміливих рішень. Можливе підвищення на роботі або збільшення доходів.

ЗА ТЕМОЮ

БЛОГИ